شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ,21 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۱
شهردار دلگان،
درجه شهرداری دلگان ارتقا یافت
 
مصطفي بامري شهردار شهرستان دلگان گفت: شهرداری دلگان با دو درجه ترفیع از درجه یک به درجه سه ارتقا پیدا کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دلگان پرس،مصطفی بامری،شهردار شهرستان دلگان اظهار داشت: وزارت کشور در نامه‌ای با ارتقای درجه شهرداری دلگان موافقت کرد و بر این اساس شهرداری دلگان با دو درجه ارتقاء از درجه یک به سه ارتقا یافت که این امر از سوی وزارت کشور و با بررسی های کارشناسی انجام شده است.
وی افزود:شهرداری دلگان، با توجه به عملکرد مثبت در زمینه عمرانی، خدماتی و فرهنگی شهر توانست ارتقای درجه یک به سه را پیشنهاد دهد که خوشبختانه مورد تائید قرار گرفت.
وی ارتقای درجه شهرداری‌ها را در افزایش میزان اختصاص اعتبارات موثر برشمرد و افزود: در این مدت شهرستان دلگان در شاخص‌ها ارتقایی نداشته و درجه آن تغییر نیافته بود.
شهردار دلگان ابراز امیدواری کرد که این اتفاق مبارک منجر به پیشرفت و توسعه شهرستان دلگان شود و گفت: به امید روزی که در دلگان شاهد توسعه و پیشرفت بیشتری باشیم که درخور مردم لایق و قدرشناس دلگان باشد.
بامری با بیان اینکه هر چه درجه شهرداری شهرها افزایش یابد بودجه بیشتری می‌گیرند، گفت: بدین ترتیب با ارتقای درجه شهرداری‌ها می‌توان از بودجه بیشتری برای اجرای طرح‌های عمرانی استفاده کرد.
بنابر قانون، شهرداری های کشور به 12 درجه تقسیم بندی شده اند و بر اساس آن شهری که به درجه 11 ارتقا یابد جزء کلان شهرهای ایران محسوب خواهد شد و از مزایای کلان شهرها بهره‌مند خواهند شد.
وی در پایان ارتقای درجه شهرداری دلگان را پدیده‌ای مبارک برای شهر و شهروندان و مجموعه شهرداری دانست و عنوان کرد: با ارتقای نمودار سازمانی جدید شهرداری بر اساس درجه دو، شهر و شهروندان شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر عمرانی و شهری از سوی شهرداری خواهند بود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۱۹۶۳


ارسال