پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول روابط عمومی کانون پرورشی فکری سیستان و بلوچستان گفت : در حکمی از سوی مدیرعامل کانون "حسن معزی" بعنوان مدیر جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه،فرید فرهمند، مسئول روابط عمومی کانون پرورشی فکری سیستان و بلوچستان گفت :در حکمی از سوی علیرضا حاجیان‌زاده ، مدیر جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.
وی گفت : در این حکم ، "حسن معزی" بعنوان مدیر جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.
فرهمند افزود : پیش از این "فرخ سالاری " از فروردین 92 تا کنون و با بیش از 29 سال سابقه‌ی فعالیت فرهنگی مدیریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان را عهده دار بود.
وی گفت : آیین تودیع و معارفه مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان با حضور مسئولان کشوری و استانی صبح فردا ( 12 آذر ) در سالن اجتماعات کانون واقع در بلوار جمهوری برگزار می‌شود.
در سوابق این مدیر جدید علاوه بر حضور در جبهه‌های نبرد 8 سال دفاع مقدس از میهن و عضویت در بسیج، سابقه‌های دیگری مانند معاون آموزش و پرورش عمومی استان، مدیر آموزش و پرورش زابل و تدریس در مراکز آموزش عالی استان و مدیریت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) در زاهدان و زابل به چشم می‌خورد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۰۸۰


ارسال