سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۵
رئیس صنعت معدن و تجارت زابل خبر داد؛
ثبت 72 مورد تخلف گرانفروشی سیلندر گاز مایع در زابل
 
رئیس صنعت معدن و تجارت زابل گفت: از ابتدای سال تاکنون در بازرس های که بازرسان این اداره از محل های توزیع گاز در سطح شهرستان 72 مورد تخلف گرانفروشی به ثبت رسیده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،حسین سرگزی رئیس صنعت،معدن و تجارت شهرستان زابل از 72 مورد تخلف گرانفروشی سیلندر گاز مایع در زابل خبر داد.
سرگزی افزود: از ابتدای سال تاکنون در بازرس های که بازرسان این اداره از محل های توزیع گاز در سطح شهرستان 72 مورد تخلف گرانفروشی به ثبت رسیده است.
رئیس صنعت معدن و تجارت زابل با اشاره به اینکه با آغاز فصل سرما و ازدیاد تقاضای مردمی و نیز هیاتهای مذهبی برای طبخ نذورات پیش بینی افزایش احتمالی قیمت توزیع سوخت و سیلندر گاز مایع توسط برخی سودجویان در گاز مایع ، مراتب در دستور کار بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از بازدید و بازرسی از واحدهای توزیع سیلندر گاز مایع شهرستان در طول سالجاری تعداد 72 مورد تخلف گرانفروشی و عدم درج قیمت مشاهده گردید که پس از تنظیم گزارش بازرسی و صورتجلسه ، مراتب جهت تکمیل پرونده و صدور رای نهایی به مراجع ذیصلاح ارسال گردید .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۰۸۳


ارسال