چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۷
فایننشال تایمز نوشت:
کسی نمی تواند حکومت ایران را تغییر دهد
 
فایننشال تایمز نوشت: حتی اگر افراد بحث برانگیز نیز در این انتخابات تایید صلاحیت شوند، کاری از پیش نخواهند برد و نمی توانند باعث تغییر حکومت ایران شوند.به گزارش عصرهامون؛روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز (Financial Times) در مطلبی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ایران نوشت: حتی اگر افراد بحث برانگیز نیز در این انتخابات تایید صلاحیت شوند، کاری از پیش نخواهند برد و نمی توانند باعث تغییر حکومت ایران شوند و نظام سیاسی مستقر در ایران چیزی نیست که با یک یا دو کاندیدا بتوان آن را تغییر داد.


تحلیلگر این روزنامه انگلیسی در ادامه نوشت: اکنون رقابت انتخاباتی ایران بسیار داغ شده است و گروه ها و سلایق زیادی برای تصدی پست محمود احمدی نژاد وارد این میدان شده اند.


نویسنده فایننشال تایمز در عین حالی که مدعی شد "در نهایت باید گفت این که چه کسی باید رئیس جمهور ایران بشود در اتاقی محرمانه مشخص شده است و این چیزی نیست که از صندوق های و رای های مردم بدست آید" در ادامه نوشت: حتی در صورت پیروزی افراد بحث برانگیز نیز چالشی حکومت ایران را تهدید نخواهد کرد.


تحلیل گر فایننشال تایمز در ادامه با اشاره به برخی ثبت نام کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری نوشت: این کاندیداها هم نمی توانند کار بسیار بزرگی را انجام دهند و نباید امیدی به این نامزدها داشت و نمی توانند چالشی بزرگ برای جمهوری اسلامی بوجود آورند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۱


ارسال