يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
1
Share/Save/Bookmark
۲
فوتبالیست های چابهار خواستار توجه مسئولان ورزشی به ورزش این شهرستان و تقدیر از ورزشکاران چابهاری شدند.
به گزارش خبرنگار ورزشی عصر هامون، چند تن از فوتبالیست ها و علاقه مندان به این ورزش در شهر چابهار طی گفتگو با خبرنگار عصر هامون اعتراض خود را نسبت به بی توجهی مسئولین به این رشته ورزشی اعلام کردند.
این ورزشکاران که همه روزه شاهد بسته بودن درب های تنها زمین چمن مصنوعی محله سید آباد هستند طی تماسی با این پایگاه خبری خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.
یکی از این ورزشکاران چابهاری به عصر هامون گفت: 7 سال پیش به همت و تلاش جوانان و ورزشکاران زمین خاکی و بلا استفاده ای که در محدوده محله سید آباد بود با پیگیرهای صورت گرفته توسط جوانان و مراجعات مکرر به مدیر منطقه آزاد، زمین چمن مصنوعی در این محله ساخته شد ولی متاسفانه مسئولین شهرداری این زمین را حصار کشی کرده و پلمپ کردند که جوانان برای استفاده از زمین باید از میان سیم های حصار به سختی عبور کرده و تمرین نمایند.
وی ادامه داد: متاسفانه شهری با این جمعیت ورزشکار هنوز یک زمین چمن و سالن ورزشی مناسب ندارد و سالن ورزشی که 4 سال پیش کلنگ آن به زمین خورده بود همچنان به بهره برداری نرسیده است.
این ورزشکار با بیان اینکه پلمپ یک زمین ورزشی که با تلاش خود و خون دل ورزشکاران دایر شده است کار نسنجیده ای است، اضافه کرد: متاسفانه در سال های اخیر نسبت به ورزش چابهار بسیار جفا شده است که امیدواریم این مشکلات رفع شود.
ورزشکار دیگری افزود: متاسفانه در سال های اخیر به هیچ عنوان از ورزشکاران تقدیر نشده است که امیدواریم با تغییر سرپرست از ورزشکارانی که افتخاری برای این شهرستان کسب می کنند، تقدیر شود.

زمین محله سید آباد در اختیار هیئت فوتبال است/ اختلافات داخلی فوتبالیست ها باعث بسته بودن درب ها است

دادکریم بلوچ شهردار چابهار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی عصر هامون در خصوص بسته بودن درب های زمین چمن مصنوعی محله سید آباد اظهار داشت: زمین چمن مصنوعی این محله در اختیار شهرداری نیست بلکه در اختیار هیات فوتبال است.
وی ادامه داد: اختلافات داخلی بین فوتبالیست و هیات فوتبال دلیل بسته بودن درب های این زمین چمن مصنوعی است.
بلوچ با بیان اینکه این زمین به هیئت شهرداری چابهار تکمیل و در اختیار جوانان قرار گرفته است، افزود: قبل از آماده سازی زمین تنها ورزشکاران این محله از زمین استفاده می کردند و پس از اینکه زمین را آماده کردیم باید همه ورزشکاران از آن استفاده کنند.

زمین چمن مصنوعی در چابهار به بهره برداری می رسد/ در هفته تربیت بدنی از ورزشکاران تقدیر می شود
لعل بخش امیری رئیس تربیت بدنی چابهار در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون گفت: تا سه سال آینده زمین چمن مصنوعی در چابهار به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه برای ساخت این زمین 6 میلیارد تومان اعتبار لازم است، ادامه داد: در حال حاضر یک میلیارد تومان جهت ساخت این پروژه در اختیار داریم که اگر دریافت اعتبار به همین منوال ادامه پیدا کند تا سه سال آینده این زمین به بهره برداری می رسد
.
امیری در خصوص بسته بودن درب های این زمین، تصریح کرد: از زمان انتصاب این جانب که البته کمتر از یک ماه می باشد این اولین بار است که با چنین موضوعی روبرو هستیم که در پی رفع این مشکلات می شویم.
رئیس تربیت بدنی چابهار افزود: از جمله برنامه هایی که ما در سال های آینده داریم تاکید بر جهت اجرای ورزش های آبی - ساحلی ، رفع مشکلات ورزش کریکت، احداث ورزشگاه 5 هزار نفری کریکت که در این هفته بتن ریزی می شود و افتتاح زمین چمن مصنوعی است.
وی در پایان گفت: در هفته تربیت بدنی از ورزشکارهایی که در طول سال برای شهرستان چابهار افتخار آفرینی و عنوان کسب کرده اند تقدیر می کنیم .
در تماس هایی که خبرنگار ورزشی عصر هامون با رئیس هیات فوتبال این شهرستان داشت وی پاسخگوی تلفن نبود لذا در اسرع وقت پاسخ ایشان را در خصوص مشکلات انعکاس می دهیم.
تصاویر ارسالی توسط مخاطبان عصر هامون است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۱۶۳


ارسال
سالار
۱۳۹۳/۰۹/۱۵ ۱۳:۳۵
یکی ازاثر گذار ترین اقشار قشر دانشجو است/مسئولین جریانات فتنه گر در استان را کنترل کنند پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز