سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ,25 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۴
فرماندار ویژه زابل :
شرکت های توزیع کننده در جذب کلیه سهمیه گاز اقدام کنند
 
هوشنگ ناظری گفت: شرکت ها نسبت به تعمیر ناوگان حمل و نقل کشندها ی گاز مایع از مبداء به مقصد زابل و شرکت هایی که ناوگان ندارد به فکر اجاره کشنده باشند و تاسیسات ملزم به جذب سهمیه گاز باشند و در صورت تامین نکردن برخورد قانونی خواهد شد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،در جلسه ای که با مدیران شرکت های توزیع کننده گازمایع در فرمانداری زابل برگزارشد ،هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل گفت: شرکت های توزیع کننده در جذب کلیه سهمیه خود اقدام کنند.
ناظری افزود: شرکت ها نسبت به تعمیر ناوگان حمل و نقل کشندها ی گاز مایع از مبداء به مقصد زابل و شرکت هایی که ناوگان ندارد به فکر اجاره کشنده باشند و تاسیسات ملزم به جذب سهمیه گاز باشند و در صورت تامین نکردن برخورد قانونی خواهد شد .
وی بیان کرد :در حال حاضر با مشکل توزیع مواجه نیستیم و کمبودی در عرضه گاز وجود ندارد شرکت ها در ذخیره سازی گازمایع اقدام کنند چرا که هوا سردتر شده و میزان مصرف افزایش پیدا خواهد کرد .
فرماندار ویژه زابل با بیان اینکه بخش عمده گازمایع توزیع شده به بازار سیاه وارد می شود ،گفت: گاز مایع در سطح شهرستان در شرایط حساس به خوبی توزیع نمی شود و باید گاز درب منازل تحویل گردد.
صفر شهرکی رییس شرکت نفت زابل ضمن گزارشی از هشت ماهه اول امسال در خصوص گازمایع نسبت به سال گذشته گفت: چهارده هزار و هشتصد و یازده در هشت ماهه اول سال جذب گردیده در هشت ماهه سال 92سهمیه چهارده هزار و سیصدوسی و شش و 3درصد نسبت به سال 92افزایش مصرف سوخت داشتیم .
شهرکی افزود: سهمیه های گازمایع ثابت می باشد در سالهای گذشته با همین سهمیه هیچ مشکل و کمبودی در سطح شهر احساس نشد الان مصرف مصرف کاذب می باشد همه از گاز بعنوان گرمایشی و پخت و پز استفاده می کنند و خودروهای گازسوز هم استفاده می کنند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۲۱۴


ارسال