جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸
لطفا به پرسپوليس کمک کنيد
صادقيان: درباره مسلمان روي حرفم هستم
 
پيام صادقيان با پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت، بعد از تعطيلات به تمرينات گروهي پرسپوليس اضافه خواهد شد و در نيم فصل براي اين تيم به ميدان خواهد رفت.
به گزارش سرویس ورزشی عصر هامون، صادقیان که در آستانه دربی با توجه به مصدومیت کشیدگی عضله ران نتوانسته در این مدت برای تیمش به میدان برود با انگیزه تمرینات اختصاصی و فیزیوتراپی‌اش را پشت سر گذاشت و در حال حاضر هم با توجه به تعطیلات تیمش، تمرینات اختصاصی‌اش را دنبال می‌کند تا با آمادگی کامل به ترکیب پرسپولیس اضافه شود.

صادقیان درباره شرایط بدنی‌اش اینطور توضیح داد: در حال حاضر تمرینات اختصاصی‌ام را پشت سر می‌گذارم و مشکلی ندارم و با انگیزه منتظر شروع لیگ هستم.

وی ادامه داد: مصدومیتم تا حدود زیادی خوب شده و دیگر دردی احساس نمی‌کنم. در حال حاضر عضلاتم را تقویت می‌کنم و با نرم دوی و دویدن به مراحل پایانی آماده‌سازی‌ام رسیده‌ام. از روز دوشنبه هفته آینده هم مطمئنا با آمادگی کامل در تمرینات گروهی شرکت خواهم کرد تا بتوانم در بازی‌های پایانی برای تیمم موثر باشم.

صادقیان با انتقاد از شرایط پرسپولیس در مقطع نقل‌ و انتقالات گفت: در حال حاضر باید تمام فکر و ذکرمان لیگ قهرمانان آسیا باشد. پرسپولیس نماینده ایران است و باید با آمادگی کامل به این تورنمنت برویم. این امر مسلتزم این است که از نظر یارگیری شرایط و خواسته کادرفنی و حمیدخان تامین شود. امیدوارم مشکلات آقای سیاسی حل شود و ایشان بتواند به تیم برگردد و مشکلات تیم را برطرف کند.

مهاجم جوان پرسپولیس ادامه داد: مطمئنا در حال حاضر وزارت ورزش و حتی قوه قضاییه باید نگاهی ملی به تیم‌مان داشته باشند و با رفع مشکلات تیم به آبروی فوتبال ایران فکر کنند. کسانی که الان در راس کار هستند باید به دنبال رفع مشکلات تیم و دل نگرانی میلیون هواداری باشند که در حال حاضر مطمئنا از این اتفاقات ناراحت هستند. پرسپولیس و هوادارانش نماینده ایران هستند و باید به دنبال این باشیم که آبروی ایران در این مقطع حفظ شود.

وی با اعلام اینکه مشکلات مدیریتی در این تیم باعث افت در این مقطع و حتی در آسیا خواهد شد گفت: باشگاه‌ها حرفه‌ای هستند و تمام بدنه آن با هم مرتبط هستند. وقتی مدیریت باشگاه با چنین مشکل بزرگی روبرو شده، مطمئنا به تمام ارکان آن صدمه وارد می‌شود. الان وقت جذب بازیکن و تقویت تیم است اما کسی در باشگاه نیست که بتواند پیگیر این مسائل باشد. بازیکن ملی و کاپیتان تیم به خاطر مشکل مالیاتی از سفر تیم ملی جا می‌ماند. حقوق بازیکنان عقب افتاده و خیلی مشکلات بی‌شمار دیگر. اکنون واقعا وقت این است که با نگاهی ملی‌گرایانه به دنبال رفع مشکل تیم باشند.

صادقیان با اشاره به اینکه با فرصت کم باقی‌مانده به نقل و انتقالات و حضور پرسپولیس در آسیا با این شرایط به مشکل خواهند خورد گفت: با این شرایط همانطور که بازیکنان دیگر تیم و کادرفنی‌مان اعلام کرده در آسیا با مشکل بزرگی روبرو خواهیم شد و شرایط خنده حریفان‌مان را فراهم خواهیم کرد. در این شرایط فقط باید سعی کنیم کجدار و مریز فصل را ادامه دهیم و این واقعا برای هواداران‌مان ناراحت کننده است.

در حالی که بحث این روزها درباره رفتن مسلمان به استقلال و واکنش صادقیان به این قضیه است، او در این باره اینطور توضیح می‌دهد: من همان زمان متنی در صفحه اجتماعی‌ام منتشر کردم و دیگر درباره این قضیه حرفی نمی‌زنم و حرفم همان است.

صادقیان در پایان درباره اینکه با این مصدومیت جام ملت‌ها را هم مانند جام جهانی از دست داد، گفت: بدشانسی پشت سر بدشانسی برایم پیش آمد. بعد از محرومیت در حالی که خودم را هم از نظر بدنی و هم روحی آماده می‌کردم تا به تیم کمک کنم مصدوم شدم. از شرایط خودم به هیچ عنوان راضی نیستم و می‌دانم پیام سابق نیستم و خیلی فاصله دارم. من به هیچ عنوان امیدوار نبودم که به تیم ملی دعوت شوم و این کاملا منطقی بود که مرا دعوت نکنند. در این فصل اصلا بازی نکردم که بخواهند مرا دعوت کنند. امیدوارم بعد از بازگشت به زمین طوری بازی کنم که همه از من راضی باشند.
انتهای پیام/0720
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۴۲۵
مرجع : ورزش3


ارسال