حسینی در گفتگو با عصرهامون;

پاکستان همکاری خود را برای نابودی تروریست ها آغاز کرده است/اراده مشترک ایران و پاکستان تامین کننده امنیت مرز است

29 آذر 1393 ساعت 12:00

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پاکستان همکاری خود را برای نابودی کامل تروریست ها منطقه با ایران آغاز کرده است.


سید باقر حسینی در گفت و گو با سرویس سیاسی عصر هامون با بیان اینکه توافق نامه امنیتی ایران و پاکستان در گذشته در مجلس تصویب شده است بیان داشت: در راستای این توافق نامه باید اقدامات عملی از سوی کشور پاکستان صورت بگیرد و بتوانیم مانع فعالیت ها تروریست ها در منطقه مشترک دو کشور شویم.
وی با بیان اینکه مقابله و نابودی اشرار هم به نفع ایران و هم پاکستان است بیان داشت:قانوناً پاکستان ملزم به تامین امنیت مرزهای مشترک است، اما ارتش این کشور قادر به تامین امنیت مرزهای خود نیست.
نماینده مردم سیستان ادامه داد: پاکستان همکاری خود را برای نابودی تروریست ها با جمهوری اسلامی ایران اغاز کرده است و امیدواریم این همکاری تا برقراری امنیت کامل در منطقه ادامه داشته باشد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه توافق امنیتی دو کشور نقطه شروع مقابله با اشرار است بیان داشت: زمان آن رسیده است که پاکستان حسن نیت خود در مبارزه با تروریست ها را نشان دهد.
وی ادامه داد: خاک کشور پاکستان مامن گروه های تروریستی شده است و هر از گاهی این عوامل خود فروخته با ورود به خاک ایران دست به ناامنی می زند و سریعا به خاک این کشور متواری می شوند، اما این توافق امنیتی باعث برچیده شدن آثار گروه های تروریستی منطقه در اینده ای نزدیک می شود.

انتهای پیام/ 7250


کد مطلب: 62630

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/62630/پاکستان-همکاری-خود-نابودی-تروریست-آغاز-کرده-اراده-مشترک-ایران-تامین-کننده-امنیت-مرز

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/