سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۹
رابط نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت خاش؛
حماسه 9 دی چهره واقعی فتنه گران را آشکار کرد
 
رابط نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت شهرستان خاش گفت: علما به عنوان مبلغ هاي ديني و حاميان جامعه مردم را از شر توطئه ها و فتنه ها نجات مي دهند و حماسه 9 دي سال 88 معجزه‌ای الهی بود.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر هامون، مولوی یعقوب حسین بر در گفتگو  با تفتان ما، با اشاره به اینکه دشمن در صدد این است که اسلام را نابود کند، اظهار داشت: علماء به عنوان مبلغ های دینی و حامیان جامعه مردم را از شر توطئه ها و فتنه ها نجات می دهند.
وی امتیاز این حماسه را در همان بصیرتی که چون خورشید تابان، چهره واقعی فتنه را آشکار ساخت دانست و افزود: حماسه ۹ دی و حضور عظیم و گسترده مردم در صحنه در دفاع از ارزش های انقلابی، مسیر تحقق آرمان های انقلاب را هموارتر کرد.
مولوی حسین بر بصیرت افزایی در سایه فرامین رهبر را نیاز همیشگی برای خارج شدن از چالش های پیش رو دانست و تصریح کرد: در پرتو بصیرت دینی وسیاسی مردم کانون های توطئه علیه نظام شناسایی و هدفهای انقلاب سریع تر تحقق پیدا می کند.
وی خاطرنشان کرد: همه اقشار جامعه باید قدر حماسه‌های ماندگار مردمی را بدانند و برای محقق شدن  اهداف انقلابی حماسه‌سازان آن‌که در واقع حمایت بی‌چون و چرا از ولایت فقیه است، سعی و تلاش و کوشش  خود را به‌کار گیرند.
وی در پایان اظهار داشت: در روز ۹ دی، مردم ولایتمدار ایران، در حضوری بی‌سابقه و بی‌نظیر، حمایت همه جانبه  خود را از آرمان‌های انقلاب به نمایش گذاشتند و با افتخار و پیروزی از این امتحان الهی بیرون آمدند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۸۰۴


ارسال