يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۶
مولوی بزرگزاده:
حکم اعدام کمترین مجازات برای سران فتنه۸۸ است/ برای اصل انقلاب تا پای جان ایستاده ایم
 
مولوی بزرگزاده گفت: قوه قضائیه هر چه زودتر حکم اعدام را برای عناصر فتنه صادر کند تا آمریکای جنایتخوار و سگان آن بدانند که هیچ وقت نمی توانند در مسائلی کشور ما دخالت کند.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون، مولوی بزرگزاده از علمای اهل تسنن شهرستان سراوان در گفتگو با  شستون گفت:  مردم انقلابی ایران در ۹ دی نشان دادند که پای اصل انقلاب تا پای جان ایستاده اند و اگر حس کنند خطری اصل انقلابشان را تهدید کند همان مردم انقلاب ۵۷ خواهند شد و همانطور که با حضور خود در ۲۲ بهمن ۵۷ توانستند انقلاب را بیمه کنند امروز نیز با همان رویکرد و همان شور و حال پای نظامشان خواهند ایستاد.
احمد بزرگزاده اظهار داشت: مردم ایمانی ما در ۹ دی نشان دادند بار دیگر با اسلام و انقلاب و رهبری(مدظله العالی) بیعت می کنند و به همه منافقان و جیر خواران ایادی استکبار نشان دادند شما هنوز با همان مردم سال ۵۷ روبه رو هستید که پشت سر ولایت فقیه حرکت می کنند و با بصیرت همه نقشه های شوم آنها را از بین خواهند برد.
وی بیان کرد: حضور حماسی در ۹ دی در دفاع از انقلاب و اسلام این موضوع را به دشمنان فهماند که خیال براندازی اسلام و انقلاب را از سر دور کنند و بدانند اینها خیالات باطلی است که فقط با این خیالها می توانند شب را به روز برسانند.
بزرگزاده با بیان این مطلب که مسئله فتنه ۸۸ با گذشت حل نمی شود افزود: مسئله فتنه ۸۸ مسئله کوچکی نیست که به راحتی از کنار این موضوع رد شد و با گذشتن از یک یا چند نفر این موضوع را خاتمه یافته تلقی کرد بلکه این موضوع باید به طور ریز بررسی شود و با همه کسانیکه چه به طور مستقیم و چه غیر مستقیم دست داشته اند برخور جدی و قاطعانه شود چرا که این عناصر امنیت ملی را زیر سوال برده اند.
وی گفت: حکم اعدام کوچکترین مجازاتی است که باید برای سران فتنه از جمله موسوی و کروبی در نظر گرفت و قوه قضائیه باید احکام قاطع ای در باره این افراد صادر کند چرا که این افراد امنیت ملی را زیر سوال بردند پس هیچ گونه رافتی نباید شامل قتنه گرانی همچون موسوی و کروبی جیر خوار شود.
بزرگزاده تصریح کرد: ما از قوه قضائیه می خواهیم هر چه زودتر حکم اعدام را برای عناصر فتنه صادر کند تا آمریکای جنایتخوار و سگان آن بدانند که هیچ وقت نمی توانند در مسائلی کشور ما که به آنها هیچ ارتباطی ندارد دخالت کند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۲۸۲۳


ارسال