سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۳
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر گفت: امروز ایدئولوژی فتنه و فتنه گران اجرا می شود، برخی سازش کاری ها و تسلیم پذیری نشان می دهد فتنه همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار عصر هامون، حجت الاسلام سید حمید روحانی با حضور در تجمع مردم پرشور زاهدان به مناسب پنجمین سالگرد حماسه ماندگار 9 دی بیان داشت: روز 9 دی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران جاودانه ماند و باعث در هم شکستن هیمنه دشمنان و بدخواهان نظام شد.

ملتی که گوش به فرمان رهبر باشد هرگز شکست نمی خورد
وی با بیان اینکه مهم ترین پیام 9 دی حضور همیشگی ملت بیدار در صحنه است، بیان داشت: مردم به ندای رهبری لبیک گفتند و به پاخواستند، ملتی که گوش به فرمان رهبر باشد هرگز شکست نخواهد خورد.
روحانی افزود: بصیرت و آگاهی پیام اصلی نهم دی بود و دشمن با حربه های مختلف سعی داشت مردم را فریب بدهد، اما بصیرت و آگاهی مردم است که آنها را از فتنه مصون می دارد.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی پیام اصلی 9 دی است، اظهار داشت: مردم ایران در سال 88 بخوبی نشان دادند اهل سازش و تسلیم در مقابل دشمنان و عناصر آنها نیستند.
وی با بیان اینکه میرحسین موسوی در جریان تبلیغات انتخاباتی سال 88 شعار مبارزه با دولت قانون گریز و فاسد سرمی داد، اظهار داشت: این سخنان در واقع اعلام جنگ با دولت احمدی نژاد بود.
روحانی افزود: میرحسین موسوی دم از جهانی شدن کشور می زد و می گفت "جهان به منزله یک دهکده جهانی است، باید با تغییرات جهانی همراه بود و مدیریت جهانی امروز را پذیرفت" که باید بگویم اگر می خواهیم جهانی شویم باید اسلام را در حدودی که مورد تایید جهان است قبول کنیم.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر با بیان اینکه پیش کشیدن تقلب بهانه بود بیان داشت: سران فتنه اصلا برای انتخابات نیامده بودند، تلقب رمز فتنه بود، وقتی موسوی قبل از اعلام نتیجه خودش را پیروز معرفی کرد دلیل آن چیست! این خودش نوعی اعلام جنگ بود.
روحانی بیان داشت: هدف جنگ بود نه تنها با نظام و ولایت بلکه هدف جنگ با اسلام بود، اینها جنگ با اسلام را راه انداختند.
وی با بیان اینکه فتنه و ریشه های فتنه همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: امروز ایدئولوژی فتنه و فتنه گران اجرا می شود، امروز کتاب ایران و جهانی شدن منتشر می شود، برخی سازش کاری ها و تسلیم پذیری نشان می دهد فتنه همچنان ادامه دارد.

ذلت پذیرها دنبال ادامه فتنه 88 هستند
روحانی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران با تایید مقام معظم رهبری و با تلاش و مجاهدت زیاد موشک های مختلف تولید می کنند و دشمن را از طمع حمله به ایران باز می دارند، افزود: از گوشه و کنار زمزمه هایی می رسد که اقتدار کشور به موشک نیست، پس به چیست؟ به تسلیم پذیری است؟! خاک برسرتان، آنها به اسلام و دولت خیانت می کنند.
وی ادامه داد: اینها به جای تشکر از نیروهای سپاه پاسداران که دشمن را مضطرب کردند و خواب را از صهیونیست و آمریکایی ها گرفتند اینگونه برخورد می کنند.
روحانی با طرح این سئوال، که مگر می شود دشمن تعامل داشته باشیم؟ بیان داشت: ذلت پذیرها دنبال همان فتنه 88 هستند، بی خبر نگه داشتن مردم و از صحنه بیرون راندن مردم نشان می دهد فتنه ادامه دارد.

کسانیکه باید به فکر مردم و توسعه کشور باشند، چشم به بیگانگان دوخته اند
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر با بیان اینکه ایستادگی ملت و پیروی از رهبری اجازه نمی دهد آنها نقشه های خود را عملی کنند، گفت: با نیرنگ می خواهند فتنه گران را به صحنه بازگردانند و پست های کلیدی به آنها بدهند اما از مردم می ترسند، و نمی توانند نقشه های خود را پیش ببرند.
روحانی افزود: اقتصاد و توسعه مملکت این روزها عقبگرد دارد، فشارهای شدید اقتصادی، گرانی ، تورم ، بیکاری اوج گرفته است و ملت در فشار اقتصادی شدید است مردم دیگر قدرت خرید بسیاری از مواد اولیه را ندارند.
وی ادامه داد: آنهایی که باید به فکر مردم و توسعه کشور باشند چشم به بیگانگان دوخته اند و با کمک بیگانگان می خواهند مشکلات کشور را حل کنند.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر در پایان گفت: امروز شاهد تشدید تحریم و اهانت های برخی مقامات غربی به مردم ایران هستیم اما برخی ها فقط در مقابل آنها لبخند می زنند، این نوع برخورد ماهیت سازشگرها را برای مردم مشخص می کنند.
گزارش تصویری این مراسم را اینجا ببینید
انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۱۰۷


ارسال