سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت:با تلاش کارآگاهان پلیس فتا شهرستان ایرانشهر کارمند کلاهبرداری که زیرکانه از حساب مردم به نفع خودش کلاهبرداری می کرد، گرفتار قانون شد.
به گزارش سرویس انتظامی عصر هامون به نقل از پهره، پلیس فتا فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در بیان جزئیات این پرونده گفت: به دنبال مراجعه حضوری شهروندی به پلیس فتا شهرستان ایرانشهر مبنی بر برداشت غیرمجاز مبلغ قابل توجهی از حساب وی، بلافاصله اقدامات ماموران این پلیس برای رسیدن به سرنخ‌های پرونده آغاز شد.
سرهنگ محمد دفتری افزود:با تحقیقات فنی انجام شده توسط ماموران پلیس فتا مشخص شد که کارمند یکی از ادارات دولتی حین پرداخت اینترنتی برای شاکی، اطلاعات بانکی و رمز دوم او را به سرقت برده و از طریق رمز دوم کارت بانکی سوء استفاده کرده است.
وی در ادامه بیان داشت: این کارمند کلاهبردار که به طرز زیرکانه‌ایی از حساب مردم سوءاستفاده می‌کرد در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و پس از روبروشدن با شواهد محکم کارآگاهان پلیس فتا لب به اعتراف گشود.
این مقام مسئول ضمن اشاره به اینکه اطلاعات بانکی و رمز دوم کارت بانکی جزء اطلاعات محرمانه یک شخص محسوب می‌شود از عموم شهروندان خواست: اطلاعات بانکی و رمز دوم اینترنتی حساب خود را به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار ندهند و جهت پیشگیری از این گونه جرائم به صورت متناوب رمزهای اینترنتی و کارتی خود را تغییر دهند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۲۴۸


ارسال