زندگی در دوردست ترین جزیره دنیا چگونه می شود؟ +عکس

سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان , 13 دی 1393 ساعت 9:13

"کریس بیت" مردی 66 ساله است که از هفت سال گذشته زندگی خود را در دورترین جزیره دنیا آماده کرده است. او که مردی انگلیسی است هفت سال پیش تصمیم گرفت تا آخرین روزهای عمرش در این جزیره سپری کند. او در طول این سال ها کمک بسیاری به مردی که در این منطقه بودند کرده است.


به گزارش سرويس بين الملل عصر هامون، تا به حال این موضوع فکر کرده اید که اگر در دوردست ترین جزیره دنیا زندگی کنید چه حسی خواهید داشت؟ جزیره ای در میانه اقیانوس اطلس قرار گرفته است که تقریبا از هر خشکی 9600 کیلومتر دور است.

"کریس بیت" مردی 66 ساله است که از هفت سال گذشته زندگی خود را در دورترین جزیره دنیا آماده کرده است. او که مردی انگلیسی است هفت سال پیش تصمیم گرفت تا آخرین روزهای عمرش در این جزیره سپری کند. او در طول این سال ها کمک بسیاری به مردی که در این منطقه بودند کرده است.این جزیره دور افتاده تنها با قایق قابل دسترسی است و یک هفته فاصله با پایتخت آفریفای جنوبی فاصله دارد. این مرد تنها سه بار توانسته است به این جزیره سفر کند که اولین آن در سال 2006 بوده است.

این جزیره از مستعمره های انگلستان است و حالا کریس را به عنوان سفیر نمونه این جزیره در دنیا معرفی کرده است. لازم به ذکر است که این جزیره تنها 267 نفر جمعیت دارد ولی همه در آرامش خاصی زندگی می کنند.

انتهاي پيام/ 4030


کد مطلب: 63268

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/63268/زندگی-دوردست-ترین-جزیره-دنیا-چگونه-می-شود-عکس

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/