چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: مناسبت هفته وحدت جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی مادران و دختران در سیستان و بلوچستان به برگزار می‌شود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه،مائده موسوی اظهار داشت: جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی مادران و دختران در راستای توسعه، ارتقای سلامت و تندرستی و نشاط بانوان برگزار می‌شود.
مسئول امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان افزود: این جشنواره به مناسبت هفته وحدت در راستای استفاده از حداکثر امکانات و ظرفیت‌های ورزش‌های همگانی و بومی محلی، تقویت فرهنگ ورزش و حمایت از فعالیت‌های ورزشی مناسب با وضعیت جسمانی دختران و زنان برگزار می‌شود.
این مسئول در زمینه اهداف این جشنواره ادامه داد: در این جشنواره افزایش انگیزه و رغبت بانوان و دختران به تحرک و فعالیت‌های ورزشی و فراهم‌سازی تعامل و همراهی مادران و دختران در برنامه‌های اوقات فراغت مدنظر ستاد برگزاری است.
وی گفت: در برنامه‌های محتوایی این جشنواره برگزاری مسابقات در رشته‌های ورزش همگانی، بومی و محلی مطابق با ظرفیت‌های استانی و برپایی ایستگاه سنجش تراکم استخوانی و یا فشارخون با همکاری هیئت پزشکی ورزشی برگزار می‌شود.
موسوی خاطرنشان کرد: این جشنواره 18 دی‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در مجموعه ورزشی 17 شهریور سالن شهید فهمیده برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ 4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۲۷۶


ارسال