جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۰
جشن همدلی و اتحاد در ایرانشهر برگزار شد
 
به ميمنت ميلاد رسول مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت جشن همدلی و اتحاد امروز در سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پهره،امام جمعه ایرانشهر با گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام(ص) رمز پیروزی و موفقیت مسلمانان را در برابر دشمنان اتحاد و وحدت دانست.

حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی هفته وحدت را بهانه ای برای تقویت و استحکام هر چه بیشتر و انسجام میان مسلمانان دانست و گفت:دشمنان سعی دارند با ایجاد اختلاف بین مسلمانان به خواسته های شومشان که همان غلبه بر کشور های اسلامی است برسند.IMG-20150104-WA0007

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر هم گفت:هر چه همدلی،اخوت و برادری میان ملت های مسلمان بیشتر شود زمینه بالندگی؛،رشد فکری و اعتقادی در جوامع اسلامی فراهم می شود.

مولوی عبد الصمد کریم زائی افزود:قرآن و سنت نبوی از سرمایه های اصل مسلمانان و اساس تمدن اسلامی هستند که باید همه مسلمانان از این سرمایه ها به بهترین وجه استفاده و وحدت خود را حفظ کنند.

IMG-20150104-WA0010

نبی بخش داودی فرماندار ایرانشهر هم با بیان اینکه وحدت و همدلی مهمترین نیاز مسلمانان است گفت:استکبار جهانی همواره با طراحی و اجرای توطئه های مختلف سعی بر ایجاد اختلاف و شکاف میان امت اسلامی را دارد که باید مسلمانان در برابر این ترفند ها هوشیار و بیدار باشند.

انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۳۷۲


ارسال