چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۸
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش؛
وحدت و اتحاد مهمترین عامل موفقیت در مقابله با دشمنان است
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: برای مقابله با توطئه های دشمنان اسلام باید با وخدت و اتحاد و همچنين پيروي از فرمايشات رهبر معظم رهبري در جهت بصیرت افزایی در این زمینه عمل کنیم .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما،مولوی محمدعلی شهنوازی اظهار داشت: دشمن شناسی و نیز بصیرت افزایی از جمله ابزارهایی می باشد که باید هر فرد مسلمان خود را به آن مجهز کند.
وی ادامه داد:‌ وجود مقدس پیامبر اسلام(ص) چنان تأثیرات شگرفی بر زندگی اجتماعی بشر به خصوص بر مسلمانان و تاریخ اسلام گذاشته است که می‌تواند یکی از محورهای وحدت اسلامی باشد.
مولوی شهنوازی تصریح کرد: دشمنان وحدت مسلمانان را هدف قرار داده اند تا آن را به تفرقه و جدایی تبدیل کنند از این جهت در جو و فضای کنونی تقویت و حفظ وحدت مسلمانان از همیشه مهمتر است.
وی خاطر نشان کرد: برای مقابله با توطئه های دشمنان اسلام باید با پیروی از فرمایشات رهبر معظم رهبری در جهت بصیرت افزایی در این زمینه عمل کنیم.
امام جمعه اهل سنت خاش در پایان اظهار داشت: باید با هوشیاری کامل در مقابل این توطئه های پیشرفته ایستادگی کرد و در این مسیر نیز جوانان جامعه را با اعتقادات دینی و اعتقادی هرچه بیشتر آشنا کرد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۴۸۹


ارسال