جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ,15 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷
استاندار سیستان و بلوچستان ؛
هوشیاری و اتحاد سبب باطل شدن خواسته های دشمن می شود
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت:هفته وحدت اوج همبستگی و وحدت را بین مسلمانان و خصوصا شیعه و سنی را نشان میدهد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،استاندار سیستان و بلوچستان با تبریک هفته وحدت که نشان از صلح و همزیستن را به همراه دارد ،گفت:وحدت و اتحاد در زمانیکه که دشمنان ایران اسلامی و استکبار با ایجاد تفرقه قصد بر هم زدن این همبستگی را دارند بیش از هر زمانی نیاز است.
علی اوسط هاشمی با اشاره به اتحاد بین مسلمانان افزود:دست های گوناگونی به شیوهای مختلف خواهان تفرقه و راه اندازی التهاب در جامعه متحد مان هستند که در اینجا اتحاد همیشه سدی جلوی این فکر پلیدشان بوده است.
وی ادامه داد:هفته وحدت نشان از اتحاد اسلامی بین مسلمین را دارد و این را مستحکمتر خواهد کرد،این وحدت در زمانیکه با تهدیدات و تفرقه مواجه میشود بیشتر خود را نشان خواهد داد.
هاشمی اظهار داشت:دشمن سعی در ایجاد اختلاف و تفرقه بین امت اسلامی بویژه شیعه و سنی است و با شهادت رساندن فرزندان مان سعی دارد به این خواسته با طل خود برسد ولی همیشه هوشیاری واتحاد مردم سبب باطل شدن خواسته های آنان شده است .
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ایجاد وحدت بیشتر افزود:امروزه مردم این استان نیاز به وحدت و یکپارچگی در راستای اهداف اسلامی جهت رسیدن به رشد و شکوفایی دارند و بدانند که شیعه و سنی ید واحد هستند و همیشه در کنار هم سربلند و با عزت زندگی خواهند کرد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۶۴۷


ارسال