دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵
همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در7 استان کشور؛
۱۰ مدرسه بنیاد برکت در سیستان وبلوچستان افتتاح شد+عکس
 
همزمان با هفته وحدت 23 مدرسه بنیاد برکت با 104 کلاس درس به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس در7 استان کشور افتتاح که 10 مدرسه متعلق به سیستان و بلوچستان است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول،مشاور مدیر عامل بنیاد برکت در مراسم افتتاح ۱۰ پروژه بنیاد برکت در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بنیاد برکت از سال ۸۷ بنا به دستور و بر اساس منویات مقام معظم رهبری در ستاد اجرایی فرمام امام (ره) باز شد که در مناطق کمتر توسعه یافته و دور افتاده کشور در مسائل اقتصادی کمک و توانمند سازی کند تا سطح زندگی و معیشت مردم ارتقا پیدا کند.

محمد رضا شریفی نیا افزود :تاکنون بنیاد برکت حدود ۱۶ شرکت در نقاط مختلف تاسیس کرده که در حال فعالیت می باشند که در کنار فعالیت اقتصادی کارهای دیگری از جمله خدمات اجتماعی و زیربنایی را شروع کرده که مهمترین آنها مدرسه سازی است.

وی با بیان اینکه توجه بنیاد برکت به مناطق محروم از جمله سیستان و بلوچستان می باشد افزود:تا کنون بنیاد برکت ساخت هزار مدرسه را در برنامه کاریش قرار داده که تا بحال موفق شده ۶۲۷ مدرسه بسازد و یا در حال ساخت دارد که از این تعداد ۳۸۰ مدرسه افتتاح شده است.

شریفی نیا ادامه داد :از ۲۳ مدرسه در ۷ استان کشور ۱۰ مدرسه متعلق به استان سیستان و بلوچستان می باشد که برای این مدارس ۱۲ میلیارد ریال ازمنابع بنیاد برکت هزینه شده است و در دهه فجر و آخر سال چند پروژه دیگر نیزافتتاح خواهد شد که استان سیستان و بلوچستان از این افتتاح نیزسهمی خواهد داشت.

مشاور مدیر عامل بنیاد برکت با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان تنها استانی است که پهناور و هم مرز و یار انقلاب ایستاده و موضوع شهادت در این استان همیشه تازه است گفت :در کشور استان سیستان و بلوچستان با ۵۴ مدرسه از ۶۲۷ مدرسه ای که بنیاد برکت ساخته در ردیف دوم قرار گرفته و استان خوزستان با ۷۰ مدرسه در ردیف اول قرار دارد .

IMG_7668

IMG_7692

محمد رضا شریفی نیا مشاور مدیر عامل بنیاد برکت

IMG_7666

 

IMG_7663

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

IMG_7670

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۶۵۴


ارسال