جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۶
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان؛
شاخص های آموزش و پرورش باید ارتقا یابد
 
جلسه هم اندیشی شورای اداری آموزش و پرورش سیب و سوران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزارشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از سیب و سوران،جلسه هم اندیشی شورای اداری آموزش و پرورش سیب و سوران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان،مشاور عالی مدیر کل و رییس اداره حراست، رییس اداره مشارکت های مردمی اداره کل استان، مسئولین شهرستان سیب وسوران و خیرین مدرسه ساز شهرستان در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش سیب و سوران برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش سیب و سوران در این جلسه اظهارداشت: جشنواره خیرین مدرسه ساز به صورت گسترده و باشکوهی برگزارشد. خیرین زیادی پای کار آمدند و کلنگ احداث واحد های آموزشی را به زمین کوبیدند و این جای بسی خوش حالی است.
محمدرحیم بیجارزهی افزود: ما رایزنی برای جذب خیرین مدرسه ساز خارج از استان و حتی خارج از کشور را انجام داده ایم انشالله ندای لبیک بدهند.
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان نیز بیان کرد: با توجه به جلساتی که در استان داشتم نتوانستم در این جشنواره شرکت کنم از این بابت عذر خواهی می کنم.ایشان بیان نمودند:ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در شهرستان سیب و سوران وجود دارد بایستی از این ظرفیت ها به خوبی استفاده و بهره کافی برد.
علیرضا نخعی افزود: بحث امنیت معلمان فرهنگی از اهمیت ویژه ای برخوردا می باشد و بایستی به آن توجه شود. در مدارس باید گذشت و ایثار را به دانش آموزان یاد بدهیم.مدرارس ما باید میدان خوش بینی-محبت و صفا و انسان دوستی باشد.
وی خاطرنشان کرد: شاخص های آموزش و پرورش باید ارتقا پیدا کنند. ما باید بی سوادی را از استان ریشه کن کنیم.نرخ ماندگاری را افزایش دهیم و پوشش تحصیلی را اجرا کنیم. چیزی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است این بود که خرید خدمات آموزشی راجذب کرده و این در استان ما خوب جواب داده و نیروهای بومی زیادی بر سر کار آمدند و توانستیم بیشترین جذب نیرو ها را در کشور داشته باشیم.
در پایان جلسه جهت رسم یاد بود لوح تقدیر و جوایزی به خیرین مدرسه ساز شهرستان اهدا شد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۳۷۰۲


ارسال