سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۱
دادیار دادسرای انتظامی قضات کشور،
هدف اصلی بازرسی شناسایی استعدادها و تواناییهای قضائی است
 
دادیار دادسرای انتظامی قضات کشور گفت:شناسایی استعدادها و تواناییهای قضائی و پیشنهاد بکارگیری این افراد در سمت های مهمتر هدف اصلی بازرسی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دادمردان،دادیار دادسرای انتظامی قضات کشور در نشست با روسای حوزه های قضائی و مدیران ادارات وابسته به قوه قضائیه که روز گذشتهدر محل سالن شهید بهشتی دادگستری استان برگزار گردید هدف از بازرسی را حمایت از همکاران قضائی دانست وبیان داشت : یکی از ارکان اساسی مدیریت سالم و کارآمد داشتن یک نظام کامل از طریق نظارت و بازرسی است .
رسول غلامی افزود: طبیعت وجودی انسان بنحوی است که همواره نیاز به تذکر و مراقبه دارد واین به معنای اعتماد نداشتن به همکاران نیست بلکه نظارت یک امر ضروری است.
وی افزود: ما در نظارت بدنبال مچ گیری نیستیم بلکه بدنبال شناسایی نقاط قوت و شناخت استعدادها و قابلیتها و معرفی آنها هستیم که هم باعث افزایش کارایی و هم پویایی و تحرک بیشتر در سازمان می شود ورشد و تکامل کارکنان را بدنبال خواهد داشت.
غلامی ادامه داد: اگر نقاط ضعفی نیز در سازمان باشد ما بدنبال برطرف کردن آن و ارائه راهکارهای مناسب هستیم تا ان شالله مشکلات مرتفع گردد.
وی هدف از ماموریت و بازرسی را ارزیابی عملکرد قضات و شناسایی نقاط قوت آنان در درجه اول و تشویق کسانی که بستر خدمات ارزنده هستند دانست و افزود: شناسایی استعدادها و تواناییهای قضائی و پیشنهاد بکارگیری این افراد در سمت های مهمتر هدف اصلی بازرسی است.
وی بر حمایت از همکاران قضائی در مواردی که تخطی و تخلف عمدی صورت نگرفته باشد تاکید کرد و بیان داشت : سیاست دادسرای انتظامی قضات دائما مبنی بر حمایت از همکاران قضائی است.
دادیار دادسرای انتظامی قضات اظهار داشت : وقتی تلاشهای افراد در سازمان بخوبی دیده شود افراد تلاش می کنند تواناییهای خود را افزایش دهند بنابراین بازرسی امری ضروری است.
وی یکی دیگر از اهداف سفر به استان را الزام قانونی جهت بازرسی دوره ای و بروز کردن پرونده های قضات عنوان کرد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۱۴۵


ارسال