شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۷
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان:
سارقی با 42 فقره سرقت در زاهدان دستگیر شد
 
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: با دستگیر سارقی توسط ماموران کلانتری 11 شهرستان زاهدان 42 فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو کشف شد.
سرهنگ غلامرضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار انتظامی عصر هامون در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو شهروندان تیمی از عوامل تخصصی کلانتری 11 شهرستان زاهدان بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران با اقدامات فنی و تخصصی و با اشرافیت اطلاعاتی موفق به شناسایی این سارق سابقه دار شده و طی یک عملیات هماهنگی وی را دستگیر کردند.
سرهنگ جعفری ضمن اشاره با انتقال این متهم به مقر پلیس، خاطر نشان کرد: این سارق در تحقیقات تخصصی پلیس، به 42 فقره سرقت انواع لوازم و قطعات و محتویات خودرو های شهروندان در شهر زاهدان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان ادامه داد: ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده تعداد 3 نفر را که اقدام به خرید لوازم مسروقه می کردند را نیز شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی آنان را نیز دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه این متهمان پس از رسیدگی به پرونده و پایان تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شدند، بیان کرد: شهروندان توصیه های پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت ها جدی بگیرند و خودرو های خود را به لوازم ایمنی و بازدارنده از سرقت مجهز کنند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۳۷۴


ارسال