کارمندان و مدیران نمونه شهرستان خاش تجلیل شدند

تفتان ما , 5 شهريور 1392 ساعت 7:26

امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش گفت : یک کارمند نمونه و الگو باید ، امانتداری، صداقت ، حسن خلق ، حقوق مردم و داشتن وجدان کاری از ویژگی هایش باشد و در جهت آبادانی کشور، امیدواری مردم به آینده و تحکیم وفاداری مردم به نظام حرکت کند.


به گزارش عصر هامون، مولوی محمد علی شهنوازی در جشنواره شهید رجایی که در سالن ارشاد اسلامی شهرستان خاش برگزار شد، اظهار داشت : با توجه به سعی و تلاش خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی جهت خدمت‌رسانی به مردم قدردانی برای آن‌ها سهم ناچیز و اندکی است.

وی ادامه داد : یک کارمند نمونه و الگو باید ، امانتداری، صداقت ، حسن خلق ، حقوق مردم و داشتن وجدان کاری از ویژگی هایش باشد و در جهت آبادانی کشور، امیدواری مردم به آینده و تحکیم وفاداری مردم به نظام حرکت کند.

وی تصریح کرد : اقبال مردم به خدمتگزارانی مانند شهیدان رجایی و باهنر به دلیل ساده‌زیستی و خدمات بی‌منت آنها بود که به عنوان مناسب‌ترین راه و شیوه برای دولتمردان و خدمتگذارن نظام مقدس اسلامی ایران در نزد مردم جا افتاده و مورد قبول بوده است.

در ادامه این مراسم علیرضا شهرکی فرماندار خاش نیز اظهار داشت : کارمندان در هر دستگاه و اداره ای بازوان توانمندی برای آن سازمان محسوب می‌شوند که آن سازمان را برای رسیدن به اهداف و خدمت صادقانه به مردم یاری می‌کنند.

وی بیان کرد : هفته گرامی دولت یادآور خدمات و تلاش های ارزنده ی دولتمردان خدمتگزار و شهیدان باهنر و رجایی می باشد .

IFوی یادآور شد : هفته دولت مروری بر سیره و زندگی شهیدان والا مقام باهنر و رجایی می باشد که این دو شهید بادوری از اشرافی‌گری و همراهی با امام خمینی ( ره ) و یاران صدیق انقلاب اسلامی ، خدمت بی‌منت به مستضعفان و محرومان را در سرلوحه کار خود قرار داده بودند.

در حاشیه این مراسم موسیقی محلی توسط صوری زهی نواخته شد .
انتهای پیام/۹۰۳۱


کد مطلب: 6444

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/6444/کارمندان-مدیران-نمونه-شهرستان-خاش-تجلیل-شدند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/