چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ,21 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۰
قتل هولناک دختر 17 ساله توسط سه افسر پلیس آمریکا+عکس
 
سه افسر پلیس حاضر در لابی ساختمان مرکز پلیس با شلیک به طرف دختر 17 ساله وی را با 4 گلوله می کشند.

به گزارش سرويس بين الملل عصر هامون، روز گذشته روزنامه تیلر مورنینگ تلگرام خبری از قتل یک دختر 17 ساله توسط پلیس آمریکا منتشر کرد.

 

این روزنامه در این خصوص نوشت: در یکی از شهرهای تگزاس دختری 17 ساله به ضرب گلوله 3 افسر پلیس کشته شد.

 

پلیس آمریکا مدعی است این دختر 17 ساله عصر روز پنجشنبنه درحالی که اسلحه ای در دست داشت وارد یکی از مرکز پلیس شده و گفته: من میخواهم با یک افسر صحبت کنم.
 
 
در همین هنگام سه افسر پلیس حاضر در لابی ساختمان به طرف وی شلیک می‌کنند و بعداز اصابت 4 گلوله وی کشته می شود.
 
 
هنوز هویت این 3 افسر فاش نشده است و اطلاعاتی نیز در مورد انگیزه احتمالی این دختر از این کار منتشر نشده است؛ اما تگزاس درحال پیگیری این ماجرا است.
 
 
در حالی که در همه ادارات به ویژه مراکز پلیس دوربین های مدار بسته وجود دارد، سخنگوی پلیس آمریکا وجود فیلم حادثه را انکار کرده است.
 
 
 
 
از طرف دیگر بستگان این دختر 17 ساله می گویند که این دختر مشکلات ذهنی داشته و دچار اختلالات شخصیتی بوده که تحت درمان یک روان پزشک هم قرار گرفته بود.
 
 
با توجه به اینکه طی ماه های گذشته پلیس آمریکا چند کودک و نوجوان را که اسلحه های اسباب بازی در دست داشته اند کشته است، احتمالات زیادی وجود دارد که اسلحه این نوجوان نیز اسباب بازی بوده است؛ چرا که تاکنون پلیس آمریکا نوع اسلحه را اعلام نکرده و از پاسخگویی درباره این سوال طفره رفته و هیچ اطلاعاتی درمورد نوع اسلحه ای که در دستان این دختر بوده منتشر نشده است.
 
 
پیش از این نیز در سال 2014 دو جوان 16 و 22 ساله نیز درهمین شهر به ضرب گلوله پلیس کشته شده‌اند و افسران ضارب توسط دادگاه تبرئه شده اند؛ با توجه به آرای قبلی دادگاه‌های پلیس در ایالت های مختلف آمریکا باز هم احتمال تبرئه این افسرهای پلیس وجود دارد.
 
 
تا کنون اعتراضات گسترده ای علیه عدالت دادگاه های آمریکا برای محاکمه پلیس‌هایی که به سمت شهروندان شلیک می‌کنند برپا شده است.
پلیس آمریکا تا کنون ده ها تن را با شلیک مستقیم گلوله از پای درآورده است که هیچ کدام از آنها تا کنون محاکمه نشده اند.
 
انتهای پیام/4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۵۱۰


ارسال