چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۴
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش؛
همدلی و وحدت کلمه از تاکیدات مقام معظم رهبری جهت حفظ انقلاب اسلامی است
 
امام جمعه اهل سنت خاش گفت: همدلي و وحدت کلمه از تاکیدات مقام معظم رهبري جهت حفظ انقلاب اسلامي است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما،مولوی محمدعلی شهنوازی در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان خاش با اشاره به فرارسیدن گرامیداشت دهه مبارک فجر، اظهار داشت: در حال حاضر چشم همه ی مظلومان جهان به انقلاب دوخته شده و اسلام آمریکایی با پیروزی انقلاب از ملت ایران گرفته شد و امام خمینی(ره) اسلام ناب محمدی (ص) را به مردم ما هدیه کرد.
وی تصریح کرد: ۱۲ بهمن دل‌های عاشق امام به تپش افتاده بود و امام راحل که منتظر فرصتی مناسبی جهت بازگشت به ایران و به ثمر رساندن انقلاب بود به ایران آمد و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.
امام جمعه اهل سنت خاش با بیان اینکه ایام الهی باید در ذهن مردم یادآوری شود و ثمره یوم‌الله ۲۲ بهمن انقلاب است، گفت: ۱۲ بهمن یکی از روزهای تاریخی و نقطه عطف تاریخ سیاسی انقلاب اسلامی ورود پیروزمندانه امام خمینی (ره) بعد از چندین سال تبعید به مام میهن است.
وی دهه فجر را یوم‌الله و عید افتخارآمیز دانست و افزود: لطف خداوند متعال، حضور مردم در صحنه و رهبری داهیانه امام موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد.
مولوی شهنوازی بیان کرد: ۱۲ بهمن روز بیعت میلیونی ملت ایران با رهبر کبیر انقلاب اسلامی بود این روز یاس دشمنان را موجب شد و زیربنای حکومت اسلامی را پایه‌ریزی کرد.
وی ایران را خاستگاه بیداری اسلامی در برهه کنونی دانست و اظهار کرد: ایران اسلامی خودباوری را در میان جهان اسلام و مسلمانان و همه آزادگان جهان زنده کرد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۶۵۷


ارسال