پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۱
بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان زابل به مناسبت دهه فجر
دهه فجر، دهه ماندگار ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر در روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است
 
تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشأت گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعا تا قیام جهانی حضرت مهدی موعود(ع) استمرار خواهد داشت.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،مجمع عالی بسیج شهرستان زابل به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:
دهه فجر انقلاب اسلامی، مقطع رهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران از ظلم و ستم رژیم منحوس پهلوی است که سال های مدیدی، آزادی این ملت را به بند کشیده بود و با غارت سرمایه های اقتصادی کشور، هویت اجتماعی و تاریخی ملت را با همدستی عوامل داخلی خویش مضمحل و به فراموشی سپرده بودند.
دهه فجر، دهه ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باورمان و روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که در بهمن ۱۳۵۷ با ایثار خون شهدا و مجاهدت های کم نظیر آحاد مردم نجیب ما شکل گرفته است.
تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشأت گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعا تا قیام جهانی حضرت مهدی موعود(ع) استمرار خواهد داشت.
اینک که ملت ما به عین صبر و استقامت و مبارزات حق طلبانه و اطاعت و پیروی از رهنمودهای حکیمانه معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) در سال های پر تلاطم، صاحب اقتدار و عزت عظیمی شده است، وسوسه هایی دجالان زمان را برانگیخته تا با فتنه های مختلف، زمینه انحراف و اضمحلال نظام را فراهم نمایند، اما کور خوانده اند و باید بدانند ما بسیجیان که ترکیبی از انقلابیون دیروز و رزمندگان دوران دفاع و نوجوانان و جوانان نسل سوم انقلاب هستیم، با هوشیاری و زیرکی، کلیه تحرکات دشمن نظام را رصد و با تأسی از فرامین و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان انقلاب الهی را به فضل خداوند سبحان به خاک مذلت خواهیم نشاند.
با حضور گسترده و یکپارچه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن حمایت از تلاش دولت مردان در عرصه خدمات رسانی به مردم، خواستار توجه به اصل عزت و پاسداری از خون شهدا در برنامه دیپلماسی هسته ای بوده و پشتیبانی خویش را برای استمرار فعالیت های صلح آمیز فن آوری هسته ای اعلام می داریم.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
مجمع عالی بسیج شهرستان زابل
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۹۳۷


ارسال