چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۸
ورزشکاران خاشی مسافت ۱۷۵ کیلومتری زاهدان به خاش را پیاده روی کردند
 
رييس هيئت كوهنوردي شهرستان خاش گفت: ورزشکاران خاشي مسافت 175 کیلومتری زاهدان به خاش را پیاده روی کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما، یونس کوهبان اظهار داشت: گروه چهار نفره کوهنوردی شهرستان خاش مسافت ۱۷۵ کیلومتری در محور زاهدان – خاش را طی ۳ شبانه روز با پای پیاده طی کردند.

وی با بیان اینکه این اقدام با هدف محکوم کردن عمل زشت اهانت به پیامبر اعظم (ص) و نیز گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اجرا شد، افزود: این برنامه با حمایت بخشدار مرکزی خاش برای نخستین بار در اقدامی ابتکاری انجام شد.

pyadehravi (10)

کوهبان با اشاره به برنامه های دیگر هیئت کوهنوردی شهرستان خاش ویژه ایام دهه فجر، تصریح کرد: صعود به قله تفتان و قله ۳۲۵۰ متری بزمان در این ایام مبارک از مهمترین برنامه های این هیئت است.

بخشدار مرکزی خاش نیز در ادامه در گفت و گو خبرنگار ما با بیان اینکه پیاده روی بیش از صد کیلومتر کار آسانی نیست، گفت: این حرکت باعث ساخته شدن روحی و معنوی انسان ها می شود و امیدوارم این برنامه ها استمرار پیدا کند.

مجتبی شجاعی گفت: باعث افتخار است که جوانان فعال در عرصه امداد و نجات کوهستان و کوهنوردان پرتوان خاش مایه سربلندی مردم و مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه این اقدام بسیار شایسته و قابل تقدیر است، اظهار کرد: این تیم عنوان فجرآفرینان وحدت آفرین را بر این حرکت خود انتخاب کردند و با همت والای خود توانستند مسافت ۱۷۵ کیلومتری را پیاده روی کنند.

گفتنی است این ورزشکاران طی مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین مورد استقبال قرار گرفتند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۹۷۹


ارسال