چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۹
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی:
رفتار و گفتار آمریکا غیرقابل اعتماد است/ دومرحله ای کردن مذاکرات یک حیله است/ ملت ایران پشت سر تیم مذاکره کننده است
 
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده به هیچ وجه از ادامه تحقق و توسعه و پیشرفت هسته ای کوتاه نیاید و از حق ملت دفاع کند چرا که ملت ایران در صورت ادامه تحریم ملت ایران راهکار های فراوانی دارد.
یعقوب جدگال در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص توافق نکردن بهتر از توافق بد است، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری همواره فصل الخطاب بوده لذا تیم مذاکره کننده هسته ای به هیچ عنوان نباید از ادامه تحقق و توسعه و پیشرفت هسته ای کوتاه آید و حرکت علمی هسته ای را متوقف یا کند کنند.
وی با اشاره به اوضاع اقتصاد داخلی و تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی و توانمندی های داخلی، افزود: ملت ایران در طول 36 سال پیروزی انقلاب اسلامی همواره در مقابل آمریکا ایستاده و تن به ذلت نداده و توطئه ها و تهدید های دشمنان را بی اثر کرده است لذا تیم مذاکره کننده به هیچ وجه کوتاه نیاید و از حق مردم ایران دفاع کند چون ملت ایران همواره پشت سرشان ایستاده و  در صورت ادامه تحریم ملت ایران راهکار های فراوانی دارد.
وی با بیان اینکه آمریکا از ابتدا تاکنون دشمن ایران بوده است و دشمنی آنها موضع‌گیری‌های شخصی را دنبال می‌کند، ادامه داد: آمریکا و استکبار از ابتدا ایران هسته ای را نمی پسندید اما جوانان غیرتمند ایران با پشتیبانی ملت با وجود تمامی تحریم ها به انرژی هسته ای صنعتی دست یافت.
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هرگز نمی‌توان به رفتار و گفتارهای دشمن اعتماد کرد، متذکر شد: رویکردهای جدید دشمنان مبنی بر دو بخشی کردن مذاکرات نیز شگرد بوده و حیله‌ای برای رسیدن به مقاصدشان است.
جدگال با تاکید بر پیروی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری تصریح کرد: آمریکائیها در جریان مذاکرات هسته ای دچار توهم شده اند وخیال میکنند ایران اسلامی از موضع ضعف وارد شده است ولی باداشتن رهبری توانا وملتی شریف و با حفظ عزت و استقلال در مقابل جنگ اقتصادی غرب خواهد ایستاد.
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مباحث اقتصادی جوامع امری مهم و حساس است، خاطرنشان کرد: مردم با پیروی از فرمایش‌های رهبری در مصارف و هزینه‌کردهای خود صرفه‌جویی کنند تا بار دیگر چون گذشته توطئه های این شیطان بزرگ را خنثی کند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۱۵۰


ارسال