نماینده ایرانشهر ؛

مردم ما به خاطر دین مبین اسلام انقلاب نمودند

20 بهمن 1393 ساعت 13:11

محمد سعيد اربابي نماینده مردم شهرستانهای ایرانشهر،سرباز،دلگان،فنوج و بخش های آشار،بنت ولاشار در مجلس شورای اسلامی از انقلاب کردن مردم به خاطر دین مبین اسلام خبر داد .


به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دلگان پرس،محمد سعید اربابی  به انقلاب مردم اشاره نمود و در ادامه افزود : مردم ما به خاطر دین مبین اسلام انقلاب نمودند و دوست داشتند که در کشور مقررات دین مبین اسلام اجرا بشود اما متاسفانه در زمان رژیم ستم شاهی اصلا به اسلام توجهی نداشتند و به همین خاطرمردم از تفکرات اسلامی حضرت امام خمینی (ره)حمایت کردند .
نماینده ایرانشهر در ادامه بیان داشت : ما مطمئن هستیم که ملت ایران درراهپیمائی ۲۲ بهمن حضور گسترده و پر شوری خواهند داشت و با حضورشان از
ارمانهای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب دفاع خواهند نمود و همچنین با حضورشان نشان خواهند داد که پشتیبان اصلی این انقلاب مردم هستند .
محمد سعید اربابی در ادامه افزود : حضرت امام خمینی (ره) منظورشان ازانقلاب کردن این بود که ارکان دین مبین اسلام حفظ بشود و دستورات اسلام
اجرا بشود .
اربابی در پایان افزود : کشور ما بر خلاف کشورهای دیگر که فقط اسمی از اسلام دارند در عمل و واقعیت اسلامی می باشد و در واقع در این زمینه الگو می باشد .
انتهای پیام/4382


کد مطلب: 65165

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/65165/مردم-خاطر-دین-مبین-اسلام-انقلاب-نمودند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/