جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۸
بیش از ۲۶ پروژه شهرداری ایرانشهر در دهه فجر به بهربرداری رسید
 
همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر، آئین افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه های شهرداری ایرانشهر با حضورمردم و مسئولین شهرستان ایرانشهر در محل شهرداری برگزار شد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پهره،،شهردار ایرانشهر ضمن خیر مقدم به حاضران با اشاره به عملکرد شهرداری پرداخت و اظهار کرد : با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی کشور و تحریم فروش نفت خواسته و یا نا خواسته شهرداری هم در این زمان دچار بحران مالی و مشکلات عدیده ای شده که به همت همکاران و کارشناسان مجموعه شهرداری ایرانشهر توانسته بخشی از مشکلات شهری اعم از آسفالت معابر ، جدول گذاری ،فضای سبز ،پیاده رو سازی را در حد ممکن رفع کند.
محمد انوش امینی فرد با اشاره به شرایط اقتصادی دولت و کمبود اعتبارات دستگاه ها گفت: تمامی کارها و پروژه هایی که در شهرداری انجام می شود در شرایطی است که تمامی دستگاه ها با کمبود اعتبار مواجه هستند؛ ما در شهرداری با وجود این شرایط چندین پروژه خدماتی عمرانی که بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان می رسد را به بهر برداری رساندیم.
همچنین شهردار ایرانشهر از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواست تا با نفوذ و ارتباطاتی که با مرکز کشور دارند در تهیه قیر راهیزنی های لازم را انجام دهند .
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۱۸۲


ارسال