يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۰
در گفتگو با عصر هامون صورت گرفت؛
دعوت علماء و سران طوایف اهل سنت از اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
 
علما و سران طوایف اهل سنت، از مردم سیستان و بلوچستان خواستند تا در روز 22 بهمن با حضور گسترده خود حماسه ای دیگر بیافرینند.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر هامون، علما و بزرگان طوایف سراسر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصر هامون با تاکید بر حضور در راهپیمایی پرشور روز 22 بهمن این راهپیمایی را تاثیر گذار تر از سالهای گذشته عنوان کردند، که در ذیل گزیده ای از سخنان آنها بیان می شود؛

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بهترین پاسخ به یاوه گویی های آمریکاست
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن تکلیف شرعی، عرفی و عقلی است، گفت: ملت ایران سی و پنج سال قبل با بیعت کردن با امام راحل و نظام و اسلام ناب محمدی (ص) این انقلاب را به وجود آوردند و چون این نظام و انقلاب به اراده و محبت و ایمان مردم متکی است خود مردم این گونه سالگرد ها را رونق می بخشند.
مولوی عبدالغنی دهانی ضمن دعوت مردم به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: بهترین پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکا وحدت مسلمانان، حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، حمایت از ولایت فقیه ، اعتنا نکردن به صحبت های دشمن می باشد.
وی ادامه داد: علت پایبندی مردم به این انقلاب پس از گذشت سی و پنج سال از آن اسلامی بودن این انقلاب و مردم سالاری است چرا که در نظام اسلامی مردم نقش بسزایی ایفا می کنند و حکومت را اداره می کنند.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان  22 بهمن را روز تاریخی، نماد ایستادگی و وحدت و اتحاد ملت در مقابل طاغوت دانست و از عموم مردم سیستان و بلوچستان خواست با حضور پرشور خود در این روز برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان بیافزایند
 
در 22بهمن ثابت می شود تهدید و تحریم بر ملت ایران کار ساز نیست
سرطایفه شاهوزهی ضمن دعوت مردم برای حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن اعلام داشت: سرنوشت شوم رژیم پهلوی در انتظار همه حکام ستمگر کشورهای اسلامی خواهد بود.
محمد رضا شاهوزهی اظهار داشت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بیداری مردم، عزم و اراده و بصیرت ملت و رهبریت واحد است.
وی ادامه داد: ملت همیشه در صحنه ایران و مردم غیور سیستان و بلوچستان بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به ندای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» لبیک خواهند گفت و یک بار دیگر چشم جهانیان را خیره خواهند ساخت، و اثبات می کنند که تهدید بر ملت ایران کار ساز نیست.
سرطایفه شاهوزهی بیان کرد: ما از تمام اقشار مردم دعوت می کنیم که در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کنند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنند و ثابت کنند که ملت ایران از تهدید هراسی ندارد.

انقلاب اسلامی بزرگترین موهبت خداوند به ملت ایران است
مولوی زین الدین ریگی لادیز گفت: همه علمای اهل سنت حضور حداکثری اقشار ‏مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بر همه لازم  می دانند.‏
مدرس حوزه علمیه زاهدان اظهار داشت: ۲۲ بهمن ماه یادآور به ثمر رسیدن بیداری ملت ایران در برابر حاکمیت ظلم و فساد است.
وی ادامه داد: تا کنون حضور پر رنگ مردم در تمام صحنه ها و محافل متعدد کشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نظام بوده است که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و استان امسال نیز در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر در لبیک به ندای رهبر انقلاب و آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بر خواهند خواست و عشق و ارادت خود را در پایبندی به آرمان‌های نظام اسلامی به نمایش خواهند گذاشت.
وحدت امروز میان شیعه و سنی ثمره انقلاب است
احمد رودینی سرطایفه رودینی ضمن دعوت از مردم سیستان و بلوچستان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: انقلاب اسلامی زمینه را برای وحدت بیشتر بین شیعه و سنی فراهم نموده است و این ثمره انقلاب قابل احترام و ارزش است.
وی افزود: از مردم می خواهیم روز 22 بهمن امسال چون سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حضور یابند.

رمز پیروزی انقلاب اسلامی بصیرت ملت و رهبریت واحد است
مولوی نور علی اکبری گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بیداری مردم، عزم و اراده و بصیرت ملت و رهبریت واحد است.
وی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مسوولان نظام خدمات و زحمات زیادی در زمینه عمران و آبادانی کشور کشیده اند و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کوچکی از آنان است.
وی گفت: پیشرفتهای ایران در حوزه های علم، فناوری، هسته ای، پزشکی، کشاورزی و غیره ستودنی است و ایران تا چند سال آینده در جایگاه منطقه قرار خواهد گرفت.
مدرس حوزه علمیه زاهدان اظهار داشت: ایران اسلامی تمامی مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت و با اتکا به نیروهای بومی به قله های افتخار خواهد رسید.

عشق و ارادت مردم به نظام فردا خود نمایی می کند
محمد شه بخش سرطایفه شه بخش گفت: حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر سلاح کوبنده ای در به زانو در آوردن بدخواهان نظام و پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکایی است.
وی با بیان اینکه عشق و ارادت مردم به نظام فردا خودنمایی می کند، ادامه داد: انقلاب اسلامی بزرگترین موهبت خداوند به ملت ایران است، بنابراین مردم باید با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز پیروزی انقلاب به دنیا به ویژه استکبار جهانی و متحدانش بفهمانند که این انقلاب همچنان پا برجاست و هیچ قدرتی نمی تواند کوچکترین ضربه ای به آن وارد کند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۱۸۳


ارسال