سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ,26 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
فرماندار خاش،
ایام الله دهه فجر فرصت مغتنمی جهت تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی است
 
فرماندار خاش گفت: ايام الله دهه فجر فرصت مغتنمي جهت تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامي است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما،محمد اکبر چاکرزهی در صبحگاه مشترک که در مرکز آموزش ۰۸ خاش برگزار شد، اظهار داشت: کشور که از هر لحاظ وابسته بیگانگان بوده، امروز توانسته با کمک رشادت ها و دلیرهای ارتش و نیرو های مسلح متکی به خود باشد.
وی دهه فجر انقلاب اسلامی را فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد و تلاش فرزندان انقلاب عنوان کرد و افزود: انقلاب به ما آموخت در عملکرد خود راسخ و استوار باشیم.
چاکرزهی با بیان اینکه ایمان وهمبستگی مردم و نقش رهبری عامل پیروزانقلاب است، تصریح کرد: کشورایران قدرتمند ترین کشوراز تمامی لحاظ است.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با خون شهدا در روزهای انقلاب و در دوران جنگ تحمیلی به ثمر نشسته است، بیان کرد: مسیر انقلاب تداوم دارد اما بعضی از افراد تلاش می‌کنند انقلاب و امام (ره) به فراموشی سپرده شود.
وی خاطر نشان کرد: به برکت وجود ارتش و نیروهای مسلح کشور ما ازنعمت امنیت وآسایش برخورداراست و در پناه این امنیت شاهد پیشرفت های عظیمی از لحاظ علمی و فرهنگی توسط جوانان میهن اسلامی بوده ایم.
فرمانده مرکز آموزشی ۰۸ خاش نیز در ادامه گفت: ارتش بدنه اصلی انقلاب است و از اهمیت زیادی برخوردار است و تکلیف ارتش اسلام یک تکلیف فرا منطقه ای است.
امیر سرتیپ دوم جمال پاکباز با بیان اینکه ارتش ایران یکی از پابرجا ترین و مقتدر ترین نیروهاست اذعان کرد: ارتش جمهوری اسلامی با سلاح ایمان و پیروی از ولایت مقتدرانه از این مرزم بوم حفاظت خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) ۲۲ بهمن را آغاز پیروزی ملت‌های مسلمان در برابر مستکبران می‌دانستند و امام (ره) می‌دانستند که انقلاب ما مقدمه پیروزی مسلمانان دنیا و برافراشته شدن پرچم انقلاب اسلامی ایران، سرآغاز برافراشته شدن پرچم اسلام در جهان است.
پاکباز بیان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از فراز و نشیبهای زیادی بوده و توانسته است تاکنون از این منظر موفقیت ها و پیروزی های زیادی را برای مردمانش به جای بگذارد.
وی ضم نتاکید بر این موضوع که امروز نیروهای مسلح ایران اسلامی به مراتب قوی تر و با استقامت تر از روزهای اول و دوران جنگ تحمیلی هستند، تصریح کرد: دشمنان و مستکبرین در صورت هرگونه حمله نظامی به کشور ایران اسلامی تا ابد پشیمان خواهند شد.
گفتنی است، در ادامه این مراسم نیروهای مسلح مستقر در شهرستان خاش به نمایش سان و رژه پرداختند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۲۰۷


ارسال