دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم سیب وسوران،سراوان ومهرستان گفت:حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن نشان دهنده اقتدار ملت ایران است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از سیب و سوران،هدایت الله میرمرادزهی اظهارداشت:دشمنان انقلاب همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی وتضعیف آن هستند.دشمن دلش برای کشور ما نمی سوزد وبلکه استقلال کشور ما را هدف قراداده وبا اعمال تحریم ها به دنبال متوقف کردن پیشرفت ایران اسلامی در زمینه های مختلف ازجمله فن آوری هسته ای و نظامی است.
وی افزود:حضور پرشور مردم در راهپیمایی۲۲بهمن،نقشه های دشمن را نقش برآب کرد .مردم آمده اند تا به دشمنان بگویند به کسی اجازه دخالت و اظهارنظر را درامور کشورایران نخواهند داد.حضور گسترده مردم نشان دهنده اقتدار ملت ایران است.
میرمرادزهی با اشاره به اینکه دشمنن به دنبال بهانه جویی در مذاکرات هستند،خاطرنشان کرد:آمریکا وکشورهای غربی به دنبال توافق در مذاکرات نیستند آنها سعی دارند با بهانه جویی روند مذاکرات را به سود خویش پیش ببرند وملت ایران را از حقوق خود محروم کنند.
وی تاکیدکرد:اقتصاد مقاومتی بهترین سلاح مقابله با تحریم های ظالمانه دشمن است.زمانی که بر توانمندی های داخلی خود تکیه کنیک وکمبودها وبتوانیم مشکلاتمان را برطرف کنیم،کشوری توانمند ار لحاظ اقتصادی خواهیم داشت و دشمنان نمی توانند با تحریم ها به اقتصاد کشور ضربه بزنند.
وی افزود:دولت باید منابع و زیرساخت ها لازم را برای توانمندسازی داخلی در بخش های مختلف از جمله بخش کشاورزی فراهم کند تا علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور در بخش صادرات نیز ارز آور باشیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۲۳۹


ارسال