دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ,17 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۸
مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری هیرمند برگزار شد
 
مراسم تودیع ومعارفه دادستان و رییس دادگستری شهرستان هیرمند که با حضور مدیر کل دادگستری استان ، فرماندار ومعتمدین در سالن اجتماعات شهر دوست محمد برگزار شد.
به گزارش عصر هامون، در این مراسم حجت الاسلام ابراهیم حمیدی مدیر کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: وجود مرز در شهرستان هیرمند بعنوان یک فرصت هست ومی توان با استفاده از این فرصت بسیاری از مشکلات مردم منطقه را طرف نمود.

حمیدی افزود: توجه به مسایل مرزی واشتغال از اولویت های کاری تمامی مسئولان استان هست وبا ایجاد اشتغال در مناطق مرزی زمینه ارتکاب جرم وجنایت تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

مدیر کل دادگستری استان ادامه داد: احترام به قوانین ومقررات یک کشور جزء بدیهی ترین حقوقی است که یک کشور ونظام بر مردم دارد واگر همه ی مردم نسبت به قوانین مقررات احترم قایل شوند هیچ مشکلی در جامعه پیش نخواهد آمد ومردم می توانند در سایه قانون زندگی خوبی داشته باشند.

وی گفت: قوانین جامعه ی ما قوانین اسلامی است ونشات گرفته از فرهنگ دینی ماست واز این رو رعایت این قوانین برای ما کار راحتی است ودارای اجر وثواب نیز می باشد.

همچنین در این مراسم فرماندار هیرمند نیز ضمن تبریک هفته دولت گفت:با توجه به اینکه در منطقه ی مرزی هستیم باید همگی ما بیدار و هوشیار باشیم.

دهمرده افزود: دشمن می خواهد با ایجاد تفرقه به اهداف شومش برسد ولی ملت ما با بیداری و هوشیاری و در سایه ی رهبری مقام عظمای ولایت همه توطئه های دشمن را نقش بر آب خواهد کرد.

در پایان این مراسم حسن عابدی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان و محمد سرگزی بعنوان سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منصوب و از زحمات دادستان و رئیس دادگستری قبلی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۲۶
مرجع : ندای هیرمند


ارسال