جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ,4 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندارسیب وسوران گفت:حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22بهمن،خط بطلانی بر آرزوهای محال دشمنان انقلاب است ومردم ایران با نقش آفرینی خود در این حماسه ماندگار،دسیسه های دشمن را خنثی کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از سیب و سوران،عبدالصمدعیسی زاده اظهارداشت:امروز جمهوری اسلامی ایران سرآمد کشورهای استقلال یافته جهان والگوی آزادی خواهی برای تمام مستضعفان جهان به شمار می رود.امروز نام جمهوری اسلامی لرزه براندام استکبارجهانی انداخته است واین به دلیل حفظ آرمان های امام راحل وحفظ شعار های استقلال وآزادی در کشور است.
وی افزود:حفظ وحراست از دستاوردهای انقلاب نیازمند حضور مردم در تمامی صحنه هاست.دشمن همیشه درکمین است تا راه نفوذی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی پیداکند واکنون نیز از تحریم ها به عنوان ابزاری برای تحت فشارگذاشتن مردم و توقف فعالیت های هسته ای ایران استفاده می کند. اما هیچ گاه نحواهد توانست عزت نفس و استقلال سیاسی کشور را مخدوش سازد.
وی خاطرنشان کرد:حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن،خط بطلانی بر آرزوهای محال دشمنان انقلاب است ومردم ایران با نقش آفرینی خود در این حماسه ماندگار،دسیسه های دشمن را خنثی کردند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۲۷۵


ارسال