پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ,20 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که رهبری انقلاب اسلامی با تأکید بر تک مرحله‌ای بودن توافق هسته‌ای تشخیص بسیار حساس و درستی دادند، گفت: سیاسی‌کاران می‌خواستند پشت صحنه یک توافقاتی با آمریکایی‌ها داشته باشند.
به گزارش سرويس سياسي عصر هامون، سرلشکر "سید حسن فیروز آبادی" رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ضرورت تک مرحله‌ای بودن توافق هسته‌ای اظهار داشت: سیاسی‌کاران دنبال این بودند که پشت صحنه توافقاتی را با آمریکایی‌ها داشته باشند تا آن‌ها روند مذاکرات را معطل کنند و مردم را در درون مشکلات نگه دارند تا شاید بتوانند در مشکلاتی که برای مردم درست می‌کنند امتیازاتی بگیرند و بعدا اگر به توافقی رسیدند آن را به مردم بفروشند، اما وقتی این قضیه یک مرحله‌ای بشود دیگر فرصت این معامله رذیلانه از میان می‌رود.

وی افزود: رهبری انقلاب تشخیص بسیار حساس و درستی داده‌اند که شرط تحقق این توافق را تک مرحله‌ای بودن آن تعیین کرده‌اند.

سرلشکر فیروز آبادی با اشاره به این که توافق خوب از نظر من توافقی است که صددرصد به نفع ملت ایران باشد، تصریح کرد: اما به لحاظ محاسبات ریاضی یک مذاکره‌ای که بخواهد در آن مصالحه باشد باید طوری صورت گیرد که 50درصد نظرات ما و 50 درصد خواسته‌های آن‌ها تأمین شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید براینکه ما 50 درصد خواسته‌های آن‌ها را تأمین کرده‌ایم، خاطر نشان کرد: حالا نوبت آن‌هاست که 50 درصد خواسته‌های ما را تأمین کنند و 50 درصد خواسته‌های ما برداشتن تحریم‌هاست.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۳۲۷


ارسال