چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۹
رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل عنوان کرد،
تشکیل 210 فقره پرونده تخلفاتی با محکومیتی بالغ بر 946میلیون ریالی در زابل
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل گفت: از نیمه دوم بهمن ماه جاری تاکنون 210 فقره پرونده تخلفاتی به تعزیرات حکومتی وارد شده که محکومیتی بالغ بر 946 میلیون و 581 هزار ریال داشته است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،محمدرضا عودی رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل اظهار داشت: از نیمه دوم بهمن ماه سالجاری 210 فقره پرونده تخلفاتی به این اداره وارده شده است.
عودی با بیان اینکه از تعداد پرونده‌های تخلفاتی وارد شده 51 فقره آن مورد رسیدگی قرار گرفته است، ادامه داد: کل پرونده های تخلفاتی ارجاع داده شده به این اداره در رابطه با قاچاق کالا و ارز و در حوزه بهداشت ،دارو و درمان وارد شده است که البته این تعداد مربوط به نیمه دوم بهمن ماه است.
وی گفت: متخلفین این پرونده ها نیز به میزان ۹۴۶ میلیون و ۵۸۱ هزار ریال جزای نقدی محکوم شدند.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی زابل تصریح کرد: در نیمه اول بهمن ماه ۳۸ فقره پرونده تخلفاتی اعم از بهداشت و درمان ، قاچاق کالا و ارز ، کالا و خدمات وارد اداره تعزیرات حکومتی زابل شده که از این تعداد ۲۶ فقره پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و با اجرای آرای صادره مختومه شده اند که متخلفین نیز به پرداخت بیش از ۸۹۱ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و نیز ضبط کالاهای قاچاق مکشوفه محکوم شده اند .
رییس تعزیرات حکومتی زابل با اشاره به بیشترین میزان تخلفات صورت گرفته در دیماه گفت: این تخلفات به ترتیب مربوط به کالا و خدمات ،قاچاق کالا ، ارز و بهداشت ، دارو و درمان می باشد .
وی با بیان تشدید نظارت بر بازار زابل افزود: گشت های مشترکی در راستای نظارت بر بازار آخر سال در شهرستانهای هامون ، هیرمند، زهک، نیمروز و شهرهای تابعه صورت خواهد گرفت.
عودی عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارش‌ها و یا شکایات خود را از طریق سامانه پیامک به شماره ۳۰۰۰۴۷۴۶۰۰۰۱۴۸ ارسال تا نسبت به رسیدگی قانونی تخلفات گزارش شده در اسرع وقت اقدام شود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۶۵۶


ارسال