سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۹
جلسه شورای برنامه ریزی بودجه شهرستان نیمروز برگزار شد
 
جلسه شورای برنامه ریزی بودجه با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولان در سالن فرمانداری برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خبرنیمروز،فرماندار نیمروز اظهار داشت: یکی از مطالبات اصلی شهرستان نیمروز راه های مواصلاتی است و اعتبار آن تا پایان سال توسط راه و شهرسازی پیگیری شود.
تقی طاهری در ادامه با اشاره به ساخت مدارس بالای ۳۰ سال و تکمیل مدارس نیمه تمام افزود: این مدارس فاقد امکانات آموزشی و در حال تخریب می باشند و در این زمینه نیازمند بررسی بیشتری است.
وی ادامه داد: با توجه به استقرار اداره ورزش و جوانان در شهرستان نیمروز این اداره نیازمند بودجه است.
طاهری تصریح کرد: جهاد کشاورزی نیز در سال ۹۳ نسبت به احداث چندین استخر ذخیره آب کشاورزی و قنات و لایروبی انهار اقدام کرده بود که در سال ۹۴ هم نیازمند بودجه برای ادامه این روند خواهد بود.
فرماندار خاطرنشان کرد: اجرای طرح هادی روستایی در روستای قائم آباد و اله آباد، اجرای خط لوله انتقال آب از شهرستان زابل برای نیمروز، احداث پایگاه آتش نشانی و پایگاه امداد و نجات شهری نیازمند اعتبارات می باشند.
وی با اشاره به اختصاص تسهیلات از طرف رضوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم خبر داد و گفت: امید است مردم با سرلوحه قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی بتوانند از این تسهیلات اشتغال ایجاد نمایند.
در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز بیان کرد: میزان اعتبارات در نظر گرفته شده برای شهرستان بسیار بالا است و این میزان اعتبارات نشان از لطف مقامات کشور به ویژه مقام معظم رهبری است که باعث ماندگاری مردم و تولید اشتغال برای مردم می شود.
سرهنگ محمدرضا نخعی افزود: در سال ۹۳ بالغ بر۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در بخش اقتصاد مقاومتی به سپاه شهرستان نیمروزاختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: با توجه به نظارتی که از طرف سپاه صورت گرفته کمتر اتفاق افتاده است که مشاغل ایجاد شده به تعطیلی کشانده شود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۶۵۷


ارسال