سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر شبکه یک سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه سریال «فوق سری» گفت: برای عید ویژه برنامه متفاوتی با حضور مردم تدارک دیده‌ایم که «علی ضیاء» اجرای آن را برعهده دارد.
به گزارش سرویس فرهنگ وهنر عصر هامون، «محمد احسانی» مدیر شبکه یک سیما امروز با حضور در شهرک دفاع مقدس از پشت صحنه سریال «فوق سری» به کارگردانی «مهدی فخیم‌زاده» بازدید کرد.

محمد احسانی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران درخصوص ویژه برنامه نوروزی شبکه یک گفت: به نوعی انتخاب مهمانان ویژه برنامه با پیشنهاد مردم است و از اقشار مختلف در برنامه حضور خواهند داشت و هفته بعد فراخوان و اعلام شروع شدن برنامه از شبکه پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: مردم تماس می گیرند و رای می‌دهند چه کسانی به برنامه بیایند. برنامه سال تحویل همیشه مهم بوده است و مردم تعقیب می‌کردند. ما سعی کردیم به شکل معقول و متعارف از چهره‌ها استفاده کنیم. بخش‌ها و آیتم‌های جذاب دیگری هم داشته باشیم تا برنامه مطلوب و قابل استفاده‌ای باشد.

مدیر شبکه یک با بیان اینکه با تعامل خوبی که گروه اجتماعی ما دارد امسال خیلی دچار مشکل نیستیم، اظهارداشت: اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای نیفتد مجری برنامه امسال علی ضیاء است.

مدیر شبکه یک درباره ساخت «پایتخت 4» برای نوروز 95 نیز اظهار داشت: ما مذاکرات اولیه این سریال را انجام داده ایم. پس از اینکه سیروس مقدم سریال «میکائیل» را تمام کند به صورت جدی تری وارد گفتگو و مذاکره برای این سریال خواهیم شد.

احسانی همچنین درباره انتخاب سریال «فوق سری» به عنوان مجموعه نوروزی شبکه یک، گفت: با توجه به سوابق مهدی فخیم زاده و تعداد قسمت های این سریال تصمیم گرفتیم آن را برای نوروز انتخاب کنیم. محتوا و مضمون این اثر نیز مناسب است و این قابلیت را دارد که در نوروز پخش شود.

وی در پاسخ به این سوال که شما برنامه سازان سایر شبکه‌ها را گلچین می‌کنید، گفت: دوستان لطف دارند و ما استقبال می‌کنیم و در حال گلچین کردن آدم‌های خوب از شبکه‌های دیگر هستیم.

احسانی خاطرنشان کرد: سریال «علی‌البدل» به کارگردانی سیروس مقدم یکی از گزینه‌های تولید و پخش در ماه رمضان سال ۹۴ است.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۶۹۲


ارسال