چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ,2 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۶
پیام ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران در یادواره شهید کریمپور
 
بمناسبت دوازدهمین یادواره سردار شهید کریمپور و 200 شهید غرب زاهدان و شهدای کربلای 5 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور پیامی صادر کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، پیام حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی به یادواره سردار شهید کریمپور که در مسجد الزهرا (س) آزادگان زاهدان برگزار شد؛ به این شرح است:
سلام بر شهدا ، بر آن ارواح وارسته و پاک
خداوند متعال در دایره قسمت هر نفسی را به مرتبه ایمان و طهارت به مقامی می رساند . خوشا آنان که با فطرت های پاک از آستان رحمت خداوندی به مقام شهادت نائل شدند . این منزلت والا، اجر نیت پاک و خالص شهدا است که در هر حال و به هر کار، جز خشنودی خداوند را طلب نکردند تا پروردگار کریم هم جز به بهشت برین با جانشان معامله نکنند.
شهدای والا مقام ، پیش برنده امواج خروشان انقلاب اسلامی و رزمندگان به خون تپیده دفاع مقدس بهترین نمونه ها و مصادیق شهادت و ایثار هستند و به جرات می توان گفت در تاریخ معاصر جهان هیچ مردمی را از منظر ایثارگری و شهادت طلبی ، برابر و هم طراز مردم ایران نمی توان دانست .
از این رو؛ ضمن گرامی داشت مقام شامخ جمله شهدا ، برای عرض ارادت به خانواده معزز شهدا و صیانت از سرمایه ارزنده شهادت طلبی و ایثار ، دوازدهمین یادواره سردار شهید کریمپور و 200 شهید غرب زاهدان و شهدای کربلای 5 را فرصت معتنمی بر می شماریم و یاد و خاطره رشادت و دلاوری های این بزرگ مردان را پاس می داریم.
سید محمد علی شهیدی
ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۷۸۴


ارسال