پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۱
رییس سازمان تعاون روستایی استان:
سیب و پرتقال ایام نوروز تامین است/ 800 تن میوه شب عید در استان توزیع می شود
 
رییس سازمان تعاون روستایی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سیب و پرتقال ایام نوروز تامین است، گفت: 800 تن میوه شب عید در استان توزیع می شود.
علی آبده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون درباره ذخیره‌سازی میوه شب عید اظهار داشت: کار ذخیره‌سازی میوه شب عید توسط سازمان تعاون روستایی در حال انجام است به طوری که کمبودی در این زمینه نخواهیم داشت.
وی در مورد میزان ذخیره‌سازی، بیان کرد: تاکنون توسط سازمان تعاون روستایی حدود 800 تن پرتقال و سیب در استان سیستان و بلوچستان خریداری شده است.
آبده افزود: هدف از توزیع میوه نوروزی تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت میوه ها با روند افزایشی مصرف در شب عید است تا با توزیع این میوه ها با قیمت مصوب از افزایش قیمت میوه در ایام نوروز امسال جلوگیری شود.
رییس سازمان تعاون روستایی استان با بیان این که میوه شب عید پیش بینی شده برای سیستان و بلوچستان در طرح تنظیم بازار شامل 400 تن پرتقال و 400 تن سیب است، تصریح کرد: قیمت میوه های طرح تنظیم بازار بر اساس بررسی شرایط بازار توسط ستاد تنظیم بازار کشور تعیین می شود.
وی با بیان اینکه طی 2 روز آینده سیب در بازار استان توزیع می شود، ادامه داد: مکان های فروش و سهمیه شهرستان ها مشخص شده است و به زودی زمان و نحوه توزیع اعلام می شود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۸۴۵


ارسال