شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۲
ضرب و شتم تا سر حد مرگ/ قاتل: مقتول مسبب بیماری لاعلاج همسرم بود
 
ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، قاتل نگهبان ۵۷ ساله یک مجتمع تجاری در ساری را پس از دو هفته شناسایی و دستگیر کردند.
به گزارش سرویس حوادث عصر هامون، در پی مراجعه فردی در تاریخ ۲۸ بهمن ماه سال جاری به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران مبنی بر مفقود شدن پدرش به نام "محمد – ک" ۵۷ ساله نگهبان مجتمع تجاری در ساری از تاریخ ۲۶ بهمن ماه، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با جرائم جنایی آگاهی استان قرار گرفت.

ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با استفاده از شگرد‌های خاص و بررسی‌های فنی موفق شدند، دو مظنون به نام های "سید مهدی – م" و "یونس – ف" را شناسایی و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

این افراد که در بررسی‌ها و تحقیقات پلیس آخرین افرادی بوده‌اند، که با گمشده ارتباط داشته‌اند، در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس منکر هرگونه ارتکاب جرمی شدند و از گمشدن این فرد اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

براساس این گزارش، ماموران در ادامه تحقیقات موفق شدند، فردی دیگر به نام "مهدی – ی" را به عنوان مظنون دیگر این پرونده شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کنند.

این فرد در ابتداء منکر هرگونه ارتکاب به جرمی شد، اما با ارائه شواهد و دلائل لب به اعتراف گشود و از راز جنایتی هولناک پرده برداشت.

متهم به قتل در اظهارات خود مدعی شد: حدود ۴ سال قبل که همسرش در این مجتمع تجاری فعالیت داشته، بعلت نامعلومی از سوی مقتول دچار بیماری لاعلاجی شده که مسبب آن "محمد – ک" همان مقتول است.

قاتل در ادامه افزود: با طرح نقشه قبلی با همکاری دو مظنون "سید مهدی" و "یونس" وی را به منزلی در شهرستان نکا برده و مورد ضرب و شتم قرار دادم، تا اینکه نامبرده بر اثر ضرب و شتم و جریان برق فوت کرد.

با توجه به اظهارات متهم به قتل، جسد این مرد ۵۷ ساله کشف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۵۹۱۲


ارسال