دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ,23 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
در آغاز هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در اولین بازی تیم پرسپولیس موفق شد بنیادکار ازبکستان را شکست دهد و در دیگر دیدار نفت به مصاف العین امارات رفت و مقابل حریف متوقف شد.
به گزارش سرویس ورزشی عصر هامون، در آغاز هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در اولین بازی تیم پرسپولیس موفق شد بنیادکار ازبکستان را شکست دهد و در دیگر دیدار نفت به مصاف العین امارات رفت.
**بنیادکار ازبکستان 0 - پرسپولیس 1
 
سرخپوشان در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 16:30 امروز به مصاف تیم بنیادکار ازبکستان رفتند.

تیم پرسپولیس موفق شد بنیادکار ازبکستان را شکست دهد.

*ترکیب بنیادکار ازبکستان:
تورائف، کومیلوف، فیلیپوسیان، میلوشویچ، شوراخمدوف، زواقی، ایبروخیموف، بکریچ، خامدانوف، شامورودوف و رشیدوف
سرمربی: سرگی لوشان
 
*ترکیب پرسپولیس:
سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، بابک حاتمی، مایکل اومانیا، احمد نوراللهی، محمد نوری، فرناندو گابریل، امید عالیشاه، هادی نوروزی و مهدی طارمی
سرمربی : حمید درخشان
 
داور: "جین دانگ کیم" داور وسط، "یونقا کیم" و "اینسان پارک"
 
بازی ساعت 16:30 به وقت ایران آغاز شد.
 
دقیقه 4: پاس در عمق احمد نوراللهی به امید عالیشاه را دروازه‌بان بنیادکار زودتر دفع کرد.
 
دقیقه 6: ضربه راه دور احمد نوراللهی با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.
 
دقیقه 12: اشتباهات مکرر علیرضا نورمحمدی در دفع توپ باعث شد تا بنیادکاری‌ها توسط رشیدف صاحب فرصت شوتزنی شوند که در ضربه این بازیکن به کرنر رفت و در ادامه سوشا توانست این ضربه را از آن خود کند.
 
دقیقه 16: شوت دیدنی فرناندو گابریل با اختلافی ناچیز از بالای دروازه بنیادکار به اوت رفت.
 
دقیقه 21: بنیادکار صفر پرسپولیس یک، محمد نوری موفق شد از روی نقطه پنالتی گل اول تیمش را به ثمر برساند و پرسپولیس را با یک گل پیش بیندازد. پیام صادقیان را می‌توان یکی از خوشحال‌ترین بازیکنان پرسپولیس بعد از ثبت گل اول سرخ‌پوشان نامید که بعد از به ثمر رسیدن پنالتی نوری نمی‌توانست شادی‌اش را پنهان کند. این درحالی که گفته می‌شد مهاجم جوان این تیم در چند روز گذشته به شدت بابت نیمکت‌نشینی‌اش ناراضی و معترض بوده است.
 
دقیقه 26: ضربه سر خامدانف با اختلاف کمی از کنار دروازه سوشا به بیرون رفت و این درحالی بود که دروازه‌بان پرسپولیس کاملا روی آن تسلط داشت و توپ را مشایعت می‌کرد.
 
دقیقه 33: حرکت هماهنگ زوآقی و خامدانف و ارسال زمینی خامدانف به شامورادف رسید که ضربه مهاجم بنیادکار با اختلاف کمی به بیرون رفت.
 
دقیقه 42: روی فرار امید عالیشاه و خطای مشکوک مدافع بنیادکار داور میتوانست یک ضربه خطا برای پرسپولیس بگیرد که جین کیم دستور به ادامه بازی داد.
 
نیمه اول بازی با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.
 
در حالی که جین کیم سوت پایان نیمه اول را به صدا در آورده بود بازیکنان پرسپولیس به نشانه اعتراض به عملکرد او مخصوصا روی خطای مشکوک روی عالیشاه به سمت او هجوم آوردند که در نهایت داور به محمد نوری یک کارت زرد نشان داد.
 
دقیقه 46: بنیادکار که نیمه دوم را برای جبران گل عقب افتاده به زمین آمده بود خیلی زود صاحب فرصت شد که مهاجم این تیم نتوانست از موقعیت به دست آمده از روی سانتر استفاده کند.
 
دقیقه 50: سانتر گابریل از روی کرنر را علیرضا نورمحمدی با اختلاف زیاد به بیرون زد.
 
دقیقه 52: سوشا مکانی در واکنشی فوق العاده فرصت گلزنی را مهاجمان بنیادکار گرفت تا تیمش همچنان از حریف جلو باشد. روی ضربه کرنر و ضربه سر شودیف، سوشا با یک دست توپ را به کرنر فرستاد.
 
دقیقه 60: شوت سنگین بکریچ را سوشا مکانی با دفعی مناسب به کرنر فرستاد تا این فرصت هم از بنیادکاری‌ها گرفته شود.
 
دقیقه 89: ضربه محکم و راه دور فیلیپوسیان از فاصله خیلی کمی از بالای دروازه سوشا مکانی به بیرون رفت.

** سوشامکانی گلر تیم  پرسپولیس بهترین بازیکن دیدار شد.

** نفت ایران 1 - 1 العین امارات؛
 
تیم فوتبال نفت تهران امروز ساعت 18 در دومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم فوتبال العین امارات رفت. 
 
نفت مقابل العین امارات یک بر یک متوقف شد.

ترکیب نفت تهران:

علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، امین حاج‌محمدی، علیرضا عزتی، وحید امیری، غلامرضا رضایی، کمال کامیابی‌نیا، وحید حمدی‌نژاد، لئوناردو پادووانی، ایمان مبعلی و ارسلان مطهری
سرمربی:علیرضا منصوریان
 
ترکیب العین:

خالد عیسی، اسماعیل احمد، محند سالم النزی، محمد احمد، سعید موسی به، محمد عبدالرحمن، دیاتی ابراهیم، هلال سعید، احمد برمان، لی‌نیونگ‌جو و آساموجیان
سرمربی: دائیچ
 
داور:های تن،کمک ها:ویمینگ هو و جی ما
 
بازی ساعت 18 در ورزشگاه آزادی آغاز شد.
 
دقیقه 31: روی اشتباه پادوانی حمله العینی ها شکل گرفت و سانتر اماراتی ها از پشت محوطه جریمه با ضربه سر محمد عبدالرحمن، با فاصله کمی از روی دروازه نفت به بیرون رفت.
 
دقیقه 40: حرکت مطهری از جناح راست در نهایت به ارسال او به محوطه شش قدم نفت منجر شد که دخالت امیری برای به ثمر رسیدن گل کافی نبود و خالد عیسی زودتر از وی به توپ رسید و این موقعیت را از نفتی ها گرفت.
 
دقیقه 45: حرکت جیان از بین مدافعان نفت، العینی ها را صاحب موقعیت خطرناکی کرد، طی این حرکت جیان با بیرانوند تک به تک شد که می شود گفت خطرناک ترین موقعیت اماراتی ها بود اما ضربه جیان را بیرانوند با حرکت پا به کرنر فرستاد.
 
نیمه اول بازی با تساوی بدون گل تمام شد.

دقیقه 50 - سیامک کوروشی تک گل نفت را به ثمر رساند.

 یک دقیقه پس از گل نفتی ها حمله دیگری از سوی این تیم صورت گرفت که مطهری با نفوذ خود نفتی ها را صاحب یک موقعیت خوب کرد اما ضربه کم جان وی توسط دروازه بان العین مهار شد.

دقیقه 52 - حمله العینی ها، آنها را صاحب موقعیت خطرناکی کرد اما مدافعان نفت باهوش تر از آنها عمل کردند و توپ را از منطقه خطر دور کردند.

دقیقه 66 - سانتر ایمان مبعلی از روی یک ضربه ایستگاهی روی دروازه العین با واکنش خالد عیسی دروازه بان این تیم مواجه شد که توپ را از روی سر بازیکنان نفت دفع کرد.

دقیقه 58 - پنالتی تیم العین امارات

دقیقه 75 - شوت غلامرضا رضایی از پشت محوطه جریمه العین توسط دروازه بان این تیم مهار شد.

دقیقه 76 - شوت سنگین و خطرناک وحید امیری از پشت محوطه جریمه، با نوک انگشتان عیسی از روی دروازه این تیم به کرنر رفت.

دقیقه 80 - ضربه ایستگاهی تیم نفت از پشت محوطه جریمه با برخورد به مدافعان العین، بسیار خطرناک و بافاصله بسیار کمی از کنار دروازه این تیم به کرنر رفت.

دقیقه 82 - ضربه کرنر ارسالی توسط ایمان مبعلی تبدیل به موقعیت خطرناکی شد که توسط عیسی از روی سر بازیکنان نفت دور شد.

دقیقه 84 - شوت ایمان مبعلی از پشت محوطه جریمه، بسیار خطرناک از روی دروازه العین به بیرون رفت.

** در پایان این بازی علیرضا بیرانوند به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۶۰۲۱


ارسال