يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۳
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی؛
گره مشکلات اقتصادی کشور عدم مدیریت درست در تصمیم گیریهاست/ اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم کمرنگ بود
 
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: گره مشکلات اقتصادی کشور عدم مدیریت درست و نبود استفاده از روشهای عقلانی در تصمیم گیریهای اقتصادی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از چهاربهاران، یعقوب جدگال با اشاره به عملکرد اقتصادی دولت اظهارداشت: حل مشکلات ما در عرصه اقتصادی با برداشته شدن تحریم مرتفع نمی شود بلکه اقتصاد ما بیمار و متکی به اقتصاد تک محصولی شده است.
وی با اشاره به اقدامات مجلس در زمینه اقتصادی سال ۹۳ افزود: یکی از مهمترین دغدغه های مجلس در سالی که گذشت موقوع معیشت مردم و اوضاع اقتصادی کشور بوده است ودر این راستا جلساتی مکرر در کمیسیون های مربوطه تشکیل شده و حتی برای هماهنگی بیشتر وزیران اقتصادی نیز در جلسات مذکور حضور داشتند.
رئیس کمیته مناطق آزاد مجلس با تاکید بر نقش مهم مناطق آزاد در اقتصاد کشور تاکید کرد: مناطق آزاد به سبب تسهیل واردات وصادرات و داشتن معافیتهای مالیاتی محرک مهمی در اقتصاد کشور به شمار می آیند.
وی با تاکید بر توجه دولت به اقتصاد مقاومتی بیان کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور باعث حمایت از تولید و رونق کسب وکار خواهد شد وبه نوعی اجرای کامل ان در دراز مدت تضمین کننده حیات اقتصادی در دولتهای بعدی است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۶۳۷۹


ارسال