پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رییس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری استان سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های اتومبیلرانی دو دیفرانسیل و موتور سواری قهرمانی استان با معرفی نفرات برتر در زاهدان پایان یافت.
محمد توسلی کیا در گفتگو با خبرنگار عصر هامون اظهار داشت: این رقابتها صبح پنجشنبه (21 اسفند) با حضور زبده ترین موتور سواران و اتومبیلرانان استان در بخش کورین زاهدان طی مسیری 40 کیلومتری برگزار شد.
وی افزود : این مسابقات به صورت آزاد برگزار شد و حدود 10 موتور سوار در دسته موتور کراس و 30 اتومبیلران در رشته دو دنفراسیل با هم به رقابت پرداختند.
توسلی کیا نفرات برتر این رقابتها را اینگونه معرفی کرد: در پایان این رقابت ها و با توجه به جمع بندی امتیازات ، در رشته اتومبیل های کلاس چهار سیلندر پرویز شه بخش اول شد و حمزه عالی زهی و عبدالواحد گرگیچ مقدم به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند همچنین در کلاس شش سیلندر ضیاءالله شه بخش قهرمان شد و دورا براهویی و کمالان براهویی عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
وی ادامه داد: در رقابت های موتور کراس ستار شه بخش اول شد محمد مهدی وسف الهی در مکان دوم قرار گرفت وفرهاد گرگیچ سوم شد.
رئیس هییئت اتومبیل رانی و موتورسواری در ادامه گفت: با وجود آب هوای برفی و بارانی در این روز به دلیل عشق و علاقه ورزشکاران خوشبختانه استقبال از این مسابقه بسیار خوب بود و این شرایط جوی مانع برگزاری این رقابتها نشد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۶۴۶۲


ارسال