پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۷
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:
آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال در زاهدان به 10 نفر رسید
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال در زاهدان به 10 نفر رسید که 7 نفر در محل مداوا و 3 نفر به بیمارستان اعزام شدند.
محمود رضا میری در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و سلامت عصر هامون درباره تعداد مجروحان چهارشنبه آخر سال اظهار داشت:  10 مجروح و مصدوم در ارتباط با حوادث شب گذشته توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ثبت شده که 7 نفر از این افراد در محل مورد مداوا قرار گرفتند و 3 مجروح دیگر برای درمان بیشتر به بیمارستان‌ خاتم به عنوان مرکز تروما (حوادث و سوانح) انتقال یافتند.
وی ادامه داد: بیشترین آسیب‌ها به چشم، اندام های تحتانی و در مجموع به دست افراد وارد شده که بیشترین قشری که در حوادث این شب آسیب دیدند مربوط به رده نوجوانان و جوانان و اکثریت پسر بوده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تصریح کرد: شب گذشته 6 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در جاهایی که احتمال اینکه افراد بیشتر دچار سانحه شوند مستقر کردیم و تمام پایگاه های اورژانس شهری، بیمارستان ها و مراکز درمانی به صورت آماده باش کامل بودند.
میری با اعلام کاهش شدید حوادث شب گذشته، با تشکر از مردم گفت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم استان، نظارت والدین و تاثیر آموزش های عمومی، شاهد آن بودیم که میزان مصدومان و حادثه‌دیدگان چهارشنبه آخر سال به شدت کاهش یافته است که این امر نشان دهنده افزایش سطح فرهنگی هموطنان است و از این افراد تشکر می‌کنیم.
انتهای پیام/9031


 

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۶۶۸۴


ارسال