جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۶
جنجال‌های "ماه عسل" همچنان ادامه دارد+ تصاویر
 
علیرضا سهرابی پدر فاطمه، مهمان "ماه عسل" پس از پخش این برنامه دخترش را از شیرین جهانگیری جدا کرد.
به گزارش سرویس فرهنگ وهنر عصر هامون، برنامه "ماه عسل" امسال با حاشیه‌هایی همراه بود حواشی که گاه پررنگ تر از متن شد و جنجال رسانه‌ای بسیاری را به پا کرد اما انگار این قصه سر دراز دارد.

چندی پیش که شیرین جهانگیری به همراه فاطمه در این برنامه حضور پیدا کرد. علیرضا سهرابی پدر این کودک از صحبت‌های مطرح شده در این برنامه دلگیر شده بود و پس از رسانه‌ای کردن این موضوع و همچنین درگیر کردن افکار عمومی اظهار کرد؛ شیرین جهانگیری در طی این مدت‌ تنها پرستار فاطمه بوده، باشگاه خبرنگاران در پی اتفاقات رخ داده ، شیرین جهانگیری گفتگویی را باشگاه خبرنگاران انجام داد که در زیر می‌خوانید.

خانم جهانگیری در خصوص ماه عسل و اتفاقاتی که سپس  با آن روبه رو شدید صحبت کنید.


اینجانب شیرین جهانگیری، مادر رضائی فاطمه سهرابی در تاریخ 26 تیرماه 1393 در ایام ماه مبارک رمضان در برنامه ماه عسل در صدا و سیما شبکه 3 به حضور مردم شریف مومن ایران اسلامی معرفی شدم.

لذا بعد از مراجعت از برنامه مذکور (پدر فاطمه علیرضا سهرابی) فرزند حاج ابوالقاسم با بنده که یک معلول بوده و امتحان خود را نسبت به نگهداری این فرزند پس داده برخورد نادرستی انجام داد.

فاطمه با رضایت نامه از طرف وی واگذار شده و من تاکنون به مدت 10 سال شبانه روزی از فاطمه کردم و بعد از تماس با آقای سهرابی که من حقیر نسبت پرستار داد ، با من بسیار نامناسب سخن گفت .
من ، فاطمه را با خون دل بزرگ کرده‌ام و این پدر با ناباوری این طفل را که خداوند به من معلول عطا کرده و با این کار به من امید زندگی و نگهداری این کودک را  داده است.از نگهداری فاطمه به بهانه‌ی پدر بودن محروم کرده و با خود به مشهد مقدس برده است و با پیامک و تماس مکرر با شماره تلفن‌های مختلف و با شرط و شروط ناحق می‌خواهد که حق نگهداری فاطمه را از بنده سلب کند .

خانم جهانگیری شما اکنون چه خواسته‌ای دارید؟
از مسئولان محترم آستان مقدس رضوی می‌خواهم تا به من کمک کنند تا دوباره بتوانم نگهداری فاطمه را به عهده بگیرم این پدر با تماس به من گفته است که اگر پایم به مشهد برسد،برخورد بدی خواهد داشت و همچنین با حرف‌های زشت و نامناسب مرا تهدید کرده که فقط پرستار هستم و حتی در صورت نگهداری فاطمه باید در مشهد زندگی کنم.
 اما نگهداری فاطمه در مشهد با توجه اینکه تمام موقعیت آموزشی و کار درمانی و پزشکی، بینایی شنوایی گفتاری در تهران قرار دارد، ناممکن است بنابراین از مسئولان محترم آستان قدس رضوی تقاضا دارم و خواستارم تا فرزندی که موهبت الهی است به بنده بر گردانند.

گفتنی است؛ خانم جهانگیری در پایان به این نکته اشاره کرد که در این زمینه هیچ نهادی حتی برنامه ماه عسل به او کمک نکرده است.

انتهای پیام /4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۶۷۶۸


ارسال
حسین صادقی مرشت
Moldova, Republic of
۱۳۹۴/۰۱/۰۲ ۱۹:۱۰
قیلم آشپزباشی یادتان رفته که یک مصاحبه تلویزیونی با خانم مدیر رستوران آشپزباشی چه مصیبت هایی از سوی شوهرش در زندگی خانوادگی شان راه افتاد. مهم این بود که؛ هزینه ساخت این سریال چهار میلیارد تومان بوده‌ و که ۱۶ میلیارد تومان هم برای صدا و سیما درامد داشته است. حالا چه بلایی سر بقیه صحابه نازل می شود، الله و اعلم.