پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۳
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل؛
ترویج بدحجابی و کم رنگ نمودن عفاف در جامعه اسلامی بدترین پیامد استفاده از ماهوراه است
 
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل گفت: از بین بردن بنیان و اساس خانواده و ترویج فرهنگ غرب و مصرف گرایی در جامعه از جمله اهداف دشمنان در راه اندازی و پشتیبانی از شبکه های ماهوراه ای است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا،برات حمیدیان مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل  ضمن تبیین مشکلات و معضلات ناشی از ماهواره در خانواده و جامعه ایرانی پیرامون مباحثی از قبیل نقش ماهواره در تغییر تدریجی باور ها و مدیریت افکار، معرفی شبکه های ماهواره ایی فارسی زبان، بر شماری تهدیدات و آسیب های ماهواره و ارائه راهکارهای مذهبی محلی و بومی برای مقابله با دجال واره ها مطالبی ایراد نمود.
حمیدیان اظهار داشت : جنگی که امروز دشمنان در فضای فرهنگی به راه انداخته اند بسیار مخرب تر از جنگ نظامی است.
وی افزود: ترویج فرهنگ ابتذال، عادی سازی خیانت زن و شوهر به همدیگر، رابطه های قبل از ازدواج، دوستی با جنس مخالف، رفتارهای جنسی زننده و رابطه نامشروع را از جمله محتویات این شبکه های فارسی زبان برشمرد.
مدرس معارف اسلامی دانشگاههای زابل با بیان اینکه شبکه‌های اجتماعی اینترنتی و شبکه‌های متنوع ماهواره‌ای به‌تدریج در فکر و ذهن افراد رسوخ می‌کند افزود: تاثیر پذیری افراد از ماهواره یک تاثیر پذیری انباشتی و تراکمی است که بدون اینکه فرد متوجه شود در مدت زمان مشخصی باعث تغییرات و تحولاتی در شخصیت و رفتار او می شود که در نتیجه به تزلزل پایه‌ها و فروپاشی نظام خانواده منجر می‌شود.
وی گفت: از بین بردن بنیان و اساس خانواده و ترویج فرهنگ غرب و مصرف گرایی در جامعه از جمله اهداف دشمنان در راه اندازی و پشتیبانی از شبکه های ماهوراه ای است.
حمیدیان با اشاره به پیامدهای مخرب ماهوراه تصریح کرد : ترویج بدحجابی و کم رنگ نمودن عفاف در جوامع اسلامی بدترین پیامد و تاثیر استفاده از ماهوراه است که باید خانواده ها در این زمینه هوشیار باشند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۰۸۲


ارسال