جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
1
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۲
با حضور معاون امنیتی وزارت کشور؛
اجلاس مشترک امنیتی ایران و پاکستان در اسلام آباد برگزار شد
 
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از برگزاری اجلاس مشترک امنیتی ایران و پاکستان در اسلام آباد با حضور معاون امنیتی وزارت کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار سیاسی عصر هامون، علی اصغر میرشکاری معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان به تسنیم از برگزاری اجلاس مشترک امنیتی ایران و پاکستان به ریاست دکتر ذوالفقاری معاون امنیتی وزارت کشور در اسلام آباد خبر دادو اظهار داشت: در این نشست مسائل مشترک امنیتی دو کشور از قبیل مقابله با تروریست، تقویت اقدامات امنیتی در مرزها، پیگیری توافقات اجلاسهای گذشته و نحوه تعاملات بیشتر مرزبانان دو کشور و موضوعات دیگر امنیتی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
وی بیان کرد: معاون امنیتی انتظامی استانداری و سردار رهام بخش حبیبی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان و شماری دیگر از مسوولان این هیات را همراهی می کنند.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با وجود مرزهای طولانی ایران با کشور پاکستان و فرصت های طلایی موجود در مرزها از قبیل مرزهای رسمی، بازارچه های مرزی، مراودات مشترک مردمان دوسوی مرزها و غیره اراده دو کشور را برای مقابله با هر گونه شیطنت دشمنان و بیگانگان مصمم کرده است.
میرشکاری اظهار امیدواری کرد که با همکاری دولت پاکستان اقدامات جدی و قاطع قانونی با تروریستها و اشرار و مخلان امنیت که برای مردم مرزنشین و مناطق مرزی دو کشور مشکل ایجاد می کنند، انجام شود.
عضو هیات امنیتی اعزامی ایران به پاکستان گفت: امید است با تعامل بیشتر مرزبانان، برقراری گشت های همزمان و همکاری نزدیک مرزبانان دو کشور ایران و پاکستان ریشه ناامنی ها در منطقه خشکانده شود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۴۳۸


ارسال
حسن
۱۳۹۴/۰۱/۲۷ ۱۸:۰۴
انشاء الله که عملی اقدامی بشود و در یک جلسه خلاصه نشود .