سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۳
واکنش سران و علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان به هلاکت معاون اول صدام:
هلاکت الدوری باعث زوال گروهک داعش می شود/ چنین افرادی در قالب هیچ مذهبی نمی گنجند‬
 
سران و علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان در خصوص هلاکت الدوری معاون اول صدام و بنیان گذار داعش با بیان اینکه هلاکت الدوری باعث زوال گروهک داعش می شود عنوان کردند: چنین افرادی در قالب هیچ مذهبی نمی گنجند.‬
سران و علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون در خصوص هلاکت الدوری معاون اول صدام و بنیان گذار گروهک داعش با بیان اینکه هلاکت الدوری باعث زوال گروهک داعش می شود عنوان کردند: چنین افرادی در قالب هیچ مذهبی نمی گنجند.

چنین افرادی در قالب هیچ مذهبی نمی گنجند‬
مولوی مصلح الدین اطهریان امام جمعه مسجد فاطمه الزهرا سراوان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با بیان اینکه الدوری معاون اول صدام کسی که عقل و شرع را قبول نداشت سرانجام به هلاکت رسید، گفت: همواره در طول تاریخ هیچ گاه ظلم و ستم پیروز نبوده و نخواهد بود لذا ستمگران باید سرنوشت صدام، هیلتر و قزافی را درس عبرتی برای خود قرار دهند.
وی با اشاره به مذهب الدوری بیان کرد: اسلام دین مودت و محبت است و همه مذهب ها از اسلام برگرفته شده اند و هیچ دین و مذهبی را سراغ نداریم که چنین جنایاتی را روا داشته باشد.
مولوی اطهریان ادامه داد: چنین افرادی در قالب هیچ مذهبی نمی گنجند و افرادی چون الدوری با اقدام چنین جنایاتی تنها تیشه به ریشه خود و اسلام می زنند.

هلاکت الدوری باعث زوال گروهک داعش می شود
مولوی عبدالغنی دهانی از مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با بیان اینکه هلاکت الدوری باعث زوال گروهک داعش می شود، بیان کرد: الدوری بنیان گذار گروهک داعش و از سرکردگان هدایت های جنگ ها بوده است که با هلاکت وی سر انجام پایه های قدرت داعش رو به زوال خواهد رفت.
وی با اشاره به بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز دشمنان اسلام به بیشترین امکانات مجهزند؛ اما آنچه که بالاتر از همه‏ ی این‏هاست، وعده‏ ی الهی است، ادامه داد: وعده ‏ی الهی می‏گوید که امکانات مادّی دشمن و پول و سلاح و دانشی که در اختیار اوست و جنایت‏کارانه آن را مصرف می‏کند، هیچ‏کدام از این‏ها نمی‏توانند جلوی حرکت آگاهانه و شجاعانه‏ ی ملتی را که در راه خدا دارد حرکت می‏کند، بگیرند همچنان که تا امروز هم نتوانسته ‏اند.

عزت ابراهیم به کمترین سزای اعمال جنایتکارانه خود در دنیا رسید
مولوی عبدالله وحیدی فر امام جمعه موقت نیکشهر در گفت و گو با خبرنگار سیاسی عصر هامون با بیان اینکه عزت ابراهیم به کمترین سزای اعمال جنایتکارانه خود در دنیا رسید، تصریح کرد: مرگ صدام دوم و دیکتاتور معدوم باعث نابودی و زوال گروهک داعش می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه پیروزی واقعی از آن مسلمانان است، بیان کرد: ظالمان بدانند كه قتل و كشتار مسلمانان بي دفاع و ظلم هیچگاه دوام نخواهد داشت و سرانجام همه جنایتکاران روزی نابود و براي هميشه از صحنه روزگار محو خواهند شد.
مولوی وحیدی فر با بیان اینکه امروز هم تکفیری‌ها و داعشی‌ها نمونه‌ای از مقدس‌مآب‌های فاقد علم و معرفت هستند، متذکر شد: این گروه‌ها ابزار دشمنان اسلام و صهیونیست‌ها برای ضربه به اسلام شده‌اند و از پشت به مسلمانان خنجر می‌زنند.

در حال بروز رسانی...
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۴۶۲


ارسال