سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ,7 April 2020
2
Share/Save/Bookmark
۴
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۰
برپایی جشن در روز وفات حضرت زینب(س) در دانشگاه فرهنگیان زاهدان
 
دانشگاه فرهنگیان زاهدان در سالروز وفات حضرت زینب (س) در اقدامی عجیب جشنواره شادی های فرهنگی را برگزار کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از زاهدان نیوز، دانشگاه فرهنگیان زاهدان مراسم جشنی را به بهانه ولادت امام علی (ع) و روز معلم روز دوشنبه، 14 اردیبهشت ماه مصادف با روز وفات حضرت زینب (س)  تحت عنوان “جشنواره شادی های فرهنگی “برگزار کرد.
این مراسم در حالی در سالروز وفات حضرت زینب کبری (س) برگزار گردید که اگر مسئولان برگزاری این جشن نگاه کوتاهی به تقویم می انداختند قطعا متوجه مناسبت این روز می شدند.
نکته حائز اهمیت دیگر این است که چطور رییس دانشگاه فرهنگیان و مدیر کل آموزش و پرورش استان که این دانشگاه به نوعی زیر مجموعه آن به حساب می آید بدون کوچکترین توجهی حتی به رسانه ملی که برنامه های طنز خود را در این روز پخش نکرد، اقدام به برگزاری این جشن نموده اند.
چطور می توان این اهمال و کوتاهی آقایان را توجیه نمود، قطعا باید ریاست دانشگاه فرهنگیان زاهدان و مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در این خصوص پاسخگوی احساسات جریحه دار شده مردم مومن و انقلابی زاهدان باشند.
این مراسم در پردیس رسالت برگزار شده است و همچنین پردیس شهید مطهری این دانشگاه نیز سابقه برگزاری مراسمات جشن در شب شهادت ائمه اطهار را در سال های قبل در کارنامه خود دارد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۷۸۱۲


ارسال